Nimeni nu vrea sa vina Hagi la echipa.Sincer......nici eu.
Pe toti care-i auzi :" sa nu vina Hagi , sa nu vina ala , sa nu vina nici ala , sa-i i-a dracu de mercenari si de antrenori fara valoare " dar nimeni nu vine cu exemple concrete .
Deci CINE SA VINA ANTRENOR LA Steaua ?
Vreau exemple argumentate prin cel putin 3 argumente.Ganditi-va ca un antrenor din afara nu vine la Steaua fara un salariu de 1 milion pe an.Pai si cine sa-i dea lui atatia bani ? ciobanul ?...ma indoiesc ca o sa dea vreodata atatia bani unui anrenor atata timp cat el e cel mai bun antrenor si el face echipa , si el e si psiholog , si magazioner , si scouter , si presedinte si tot.
Astept raspunsuri justificate .
