Explica-mi te rog cum vine asta cu "mai mult decat onorabil" ca eu una nu pricep...
Am pierdut in Ghencea cu 3-0 si 4-1 !!! Am facut un egal in Ghencea datorita greselilor de arbitraj (doua goluri anulate adversarilor)... Si nu asta ar fi singura problema. Jocul de pe teren propriu a fost PENIBIL!!!
Nu stiu ce inseamna pentru unii onorabil, dar pentru mine a fost departe de asa ceva...
forever_STEAUA, 5 puncte intr-o grupa cu real, Lyon si dynamo Kiev, la prima participare in Liga dupa 10 ani inseamna "mai mult decat onorabil". Nu vreau sa incep iarasi o polemica pe marginea bugetelor si participarilor in Liga a adversarilor pe care i-am avut, pentru ca s-a tot vorbit.
Repet, locul 3 intr-o astfel de grupa, dupa 10 ani de neparticipare in UCL, reprezinta o performanta.
