echipa are probleme, noi le accentuam, rusine sa ne fie, daca aveti cunostiinte care au facut "prostii" la meciuri, eliminatii dintre noi, trebuie sa ne sustinem jucatorii nu sa-i "hulim", mi-e mie frica sa mai merg la meciuri, sunt femeie si nu mai am curaj, ce-i de facut ? neli
Tu ai citit acest topic inainte sa raspunzi/.??? probabil ca esti blonda naturala, ... A spus cineva cva de "hulit" jucatorii. Ia spune iti plac coregrafiile de la derbyuri sau cum canta acesti "huligani" si ce atmosfera senzationala fac acesti "derbedei" la meciurile de acasa sau in deplasare, indiferent daca cheltuiesc milioane pentru echipa lor favorita, iar conducerea nu da doi bani pe ei dar din contra nu o intereseaza daca macar au bilete la meci. Nu crezi u cumva ca acesti oameni, nu huligani, care la urma urmei e un termen promovat de presa dupa incidentul "tweety", fac sacrificii enorme sa si sustina favoritii...
Te rog, fara comentarii ce nu si au rostul
P.S. Sa stii ca sunt foarte multe femei la meciurile Stelei de acasa sau din deplasare. Probabil ca tu nu prea vii la meciuri si de aia vb aiurea.Mersi