Mama doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......... luam jucatori de 40 de ani.....au asteptat sa fie liber de contract...super...il dam pe oprita si il luam pe Gurita.....am trait s-o vad si pe asta!
Auzi maestre cu numele MALDINI!!!!!!!! faci scandal ca luam jucatori de 40 ani?!?!?!?
Pai la Milan la 35-36 de ani esti junior.Si vreau si eu o echipa de "pensionari" ca Milan care sa se califice de 4 ori in 5 ani in semifinalele CL...
Gurita la 34 de ani legat de picioare alearga mai bine decat Iacob.Asteptati sa vedeti ce poate si apoi desfiintati-l.Specialistilor!
