FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pro Sport eliminat de pe Ghencea!

«12»
serban2327.02.2005 14:22

pai nu noi tu, ca eu nu vreau la racoare...

gasesti tu o solutie

dbd27.02.2005 14:28

nici eu nu vreau la racoare...asa ca s-o lasam balta ... deci in concluzie nu avem nici o solutie :cry: :cry:

reddog28.02.2005 16:01
macar ai mei de la Dinamo nu se dau in stamba ca oierul vostru!

http://www.prosport.ro/index.php?c=3&a=52175

 

Aici ai perfecta dreptate, sub diplomatia lor fortata se ascunde o mare doza de parsivitate...totusi. La naiba si cu ai nostri. :(

dbd28.02.2005 16:05

totusi ai gresit cand ai spus SI CU AI NOSTRI ci tre sa spui NUMAI CU AI NOSTRI ( referindu-ma la Din...)

reddog28.02.2005 16:09

Crede-ma ca stiu ce am scris, asa am si vrut sa scriu. Fotbalul nostru e de toata jena de ceva timp. Cand mai vin vremurile din trecut cand se auzea peste tot de echipele noastre? Cu asa conducatori, nu prea curand! Imi vei da dreptate in cele din urma. Nu te lasa dus de valul unei eliminari. Asta nu prea inseamna nu stiu ce la nivel european sau de performanta a cluburilor noastre.

dbd02.03.2005 07:04

Numai fotbalul vostru al cainilor este de kkt,al nostru dupa cum vezi ...

reddog04.03.2005 14:15

V-a venit si voua glasul dupa ceva ani in care nu prea ati mai aratat ceva in fotbal. Sa fim seriosi, suntem cam departe de fotbalul profesionist. De ce nu recunosti, Draculasblood? Nu e greu sa spui "da", chiar daca trebuie sa o spui unui CAINE!

dbd04.03.2005 17:52

ba recunosc si spun: DA !

reddog04.03.2005 18:49

Asa te vreau, vezi ca nu a fost greu sa recunosti? :wink:

Neaga8804.03.2005 23:22

draculas tu nu vezi ca asta cam incearca sa-si bata joc de tine ... ! e smecher ... vb ironic ... aaa, am uitat ca el e destept ... si de-asta isi permite sa vorbeasca in ironii, epitete, metafore ... ce sa mai ... io la fiecare post al lui ma enervez si mai tare ... :x , George spune-i ceva de genul : AFARA, AFARA CU CAINII DE PE SITE ! Nu mi se pare normal sa vina el si sa vb despre Steaua ... deci numai cu nick-u lui murdareste forumu asta ... ce dreacu :x

dbd05.03.2005 11:09

n-am mai vazut caine smecher !? 8O

«12»