re:Razvan 75
gloabele din ro ne bat acum cu dezinvoltura, gloabe din ro joaca la rapid, chiar si la Dinamo sunt majoritari...problema este ce gloabe vor ajunge la Steaua si daca vor juca ele (vezi caz Croitoru-a-prpos poate cineva sa-mi spuna de ce nu joaca baiatul asta pentru care s-au batut cu Dinamo?!)
parerae mae este ca tb sa plece doar vreo 2-3 jucatori si nu atati cat au anuntat astia; m-am mirat f tare vazandu-l pe Goian pe lista disponibilitatilor-abia asteapta astia sa cumpere tot ce pleaca de la Steaua; iar ciuda cea mai mare o sa o avem cand aceeasi jucatori care pleaca de la Steaua ca "nu sunt stelisti"(in traducere -ii deranjeaza cumva pe cei de la conducere), ne vor rupe poarta in sezonul viitor; dar, sa nu disperam , atat timp cat cei ce vor veni vor fii peste Goian, Bostina , oprita...
