Atacantul francez al FC Steaua Bucuresti, Cyril Thereau, a declarat, la finalul meciului cu Poli Timisoara, scor 0-1, din semifinalele Cupei Romaniei - Timisoreana, ca ii pare rau pentru situatia de criza existenta la gruparea din Bulevardul Ghencea.
"A fost un meci dificil, ei au marcat cu putin timp inainte de pauza, iar noi nu am avut ocazii pentru a marca si a castiga. Este pacat pentru Steaua si foarte pacat pentru suporteri", a spus Thereau, care a urmarit partida de la tribuna oficiala, fiind accidentat.
