FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Starea gazonului, avantaj sau nu pentru noi?

«12»
reddog12.03.2005 16:34

Pai de ce nu m-ar interesa? Sa stiu si eu pe ce teren va vom baga mintile in cap! :twisted:

Grinch12.03.2005 22:11

niciodata...

dbd13.03.2005 06:30

fac si eu ca neaga88 : moama dar incepi sa ma enervezi !

reddog14.03.2005 14:59

Sa vezi cand ajungi la faza cu "adevarul doare!"...(dupa meci). :wink:

«12»