12.03.2005 16:34
Pai de ce nu m-ar interesa? Sa stiu si eu pe ce teren va vom baga mintile in cap! :twisted:
Pai de ce nu m-ar interesa? Sa stiu si eu pe ce teren va vom baga mintile in cap! :twisted:
niciodata...
fac si eu ca neaga88 : moama dar incepi sa ma enervezi !
Sa vezi cand ajungi la faza cu "adevarul doare!"...(dupa meci). :wink: