Si eu am fost printre cei care l-am contestat vehement pe Oli si i-am cerut plecarea, dar cred ca nu era deloc momentul. Ganditi-va ca orice antrenor ar veni in mijlocul sezonului nu ar putea face minuni peste noapte...echipa ar juca tot in stilul Olaroiu ba chiar mai prost. Cat despre meciul din seara asta este vital sa castigam. Daca terminam sezonul cu acest trofeu in vitrina si printr-un miracol cu locul 2, peste ani ne vom aminti de acest sezon ca de unul bun( p.s. -nu se poate obtine titlul in fiecare an.....sunt echipe extraordinare gen Liverpool care nu mai castiga campionatul de peste 10 ani....sau cum era interul....care pana anul trecut nu mai castigase un campionat de foarte foarte mult timp. Hai Steaua!
