@Rossoblu
Mai, n-ai inteles... Ei suspenda terenul pe care joaca spurcatii, milogii sau CFR-ul... Il suspenda din cauza suporterilor acestor echipe, a organizarii defectuoase etc. Sa incerc sa iti explic: daca un club (Steaua in cazul asta) inchiriaza stadionul altei echipe, nu poate fi trasa la raspundere pentru ce se intampla... Din moment ce nu e club organizator... Deci Steaua va putea sa joace in Ghencea indiferent de cate suspendari primesc intrusii...
PS: mi se pare un topic inutil din moment ce mai e cale lunga pana sa ajunga una din echipele mentionate in titlu in UCL... Sa nu uitam ca s-au mai pregatit unii acum 3 ani, altii chiar anul trecut... cam dupa meciul nostru cu Boro...