De astazi, site-ul nostru va pune la dispozitie un nou forum. Dupa 4 ani de folosinta am renuntat la vechiul nostru sistem phpbb facand trecerea la ipb.
Un amanunt foarte important este ca de astazi, comentariile articolelor fcsteaua.ro se vor face prin intermediul acestui forum. Fiecare articol va avea un link catre sectiunea speciala a forumului, unde se vor face comentariile.
Autentificarea se va face cu contul dumneavoastra fcsteaua.ro pe care l-ati folosit pana acum.
Acestea fiind spus va invitam pe forumul fcsteaua.ro.
Vechiul forum il veti putea gasi pentru inca ceva timp (max 2 saptamani) la adresa http://www.fcsteaua.ro/forum_old.
Va sfatuim sa va uitati bine daca nu ati uitat cumva ceva pe acolo.
Atentie: pe noul forum va trebui sa va reincarcati imaginile avatar.
Problemele legate de aceasta trecere si noile mici modificari se dicuta aici:
