FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sa-i incurajam!

«12»
superoaie22.02.2005 19:34

cum am mai spus-o si in alt post...in primu si primu rand trebe sa incurajam baietii ...pe Becali il lasam la sfarsit...dar sa vedem cum sta treaba in peluza....

Marcu^22.02.2005 19:36

foarte bine. Atunci asa vom face. Strenght and honor

Neaga8822.02.2005 20:17
:), eu sunt mai optimist ... deci, daca stadionul are o capacitate de 28.000 pe scaune ... eu sper sa fie cel putzin 25.000 :D Doamne Ajuta ...
BlackWoolfy22.02.2005 23:21

Ba-i fratilor voi nu prea intelegeti de ce suporteri Stelei sunt suparati :PROBLEMA NU SUNT ZIARISTI SI NICI PLECAREA LUI RICA problema este declaratile lui Jiji "NU MA INTERESEAZA PE MINE SUPORTERII","DACA NU LE CONVINE SA STEA ACASA","DACA MA SUPAR INCHID PORTILE SI NU MAI INTRA NIMENI","DACA AUD CA STRIGA INPOTRIVA CONDUCERI PUN JANDARMI SA-I DEA AFARA","DE AZI SA VENITI CU BANI LA VOI CA EU NU VA MAI DAU"SI MULTE SI FOARTE MULTE asta este problema fratilor GANDITIVA BINE CAND PLECATI JOI DE ACASA CE VETI FACE SUNTE-TI ADEVARATI SUPORTERI SAU SUNTE-TI PAPITOI DACA NICI ACUM NU VOM FACE NIMIC GATA SA TERMINAT CU SUPORTERI Stelei MACAR SA VADA CA TRAIM SI SUNTEM MAI MULTI DE "17" NU UITA TRECUTUL Stelei EL TE OBLIGA. Hai sa vada Jiji cine este COCOSUL IN Ghencea.

«12»