Sa nu uitam , vom face protestul , la care subsriu din toata inima, dar sa nu lasam echipa la greu sa nu uitam sa cantam pentru baieti , sa-i ajutam si sa speram intr-o victorie .Sa umplem stadionul si sa facem un infern pentru jucatorii Valenciei , dar si pentru conducere. Hai baieti , ne este dor de voi , au trecut deja cateva luni si despartirea a fost grea.
SA SE DEZLANTUIE INFERNUL Ghencea!
Bravo frate ! Indemnul tau este perfect logic.La fel ca tine am gândit si eu înainte de a intra la aceasta ora pe net.
Protestul nostru împotriva conducerii este una iar sustinerea echipei împotriva puscariasilor de la Valencia ESTE ALTA.
Sper ca toti cei aflati pe stadion la ora meciului sa procedeze ca atare,pentru a nu periclita sansele,câte mai sunt,de calificare.
Timp pentru proteste este berechet.
Sa ne calificam si sa confirmam prin atasamentul nostru fata de echipa ca :
Steaua ESTE