@streza:
Referitor la intrebarea ta: de ce ei si nu Steaua?
Pai, sa-ti spun de ce Sportul Studentesc: nu se baga nici dracu' la Steaua atata timp cat salasluieste ciobanul in Ghencea, atata timp cit si-a luat pe linga el intreaga haita de pupincuristi(nepoti, veri, MM si restul menajeriei), atita timp cat ciobanul se vede multifunctional(se ocupa de marketing, e un bun psiholog, cu toate ca nu face diferenta intre psiholog si psihiatru, diector de vanzari si ce dracu' mai vrea el sa fie)!
Crezi ca Naumovici vrea sa fie confundat/asociat cu imaginea lui Jiji? Si aici nu vorbim de imaginea Stelei, asta a disparut de mult, a ramas IMAGINEA OIERULUI!
Tata, nu vine nimeni la Steaua atita timp cat sta asta aici!
