FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Problemele mai profunde

«12»
The Flyer27.03.2007 11:33

@streza:

 

Referitor la intrebarea ta: de ce ei si nu Steaua?

Pai, sa-ti spun de ce Sportul Studentesc: nu se baga nici dracu' la Steaua atata timp cat salasluieste ciobanul in Ghencea, atata timp cit si-a luat pe linga el intreaga haita de pupincuristi(nepoti, veri, MM si restul menajeriei), atita timp cat ciobanul se vede multifunctional(se ocupa de marketing, e un bun psiholog, cu toate ca nu face diferenta intre psiholog si psihiatru, diector de vanzari si ce dracu' mai vrea el sa fie)!

 

Crezi ca Naumovici vrea sa fie confundat/asociat cu imaginea lui Jiji? Si aici nu vorbim de imaginea Stelei, asta a disparut de mult, a ramas IMAGINEA OIERULUI!

 

Tata, nu vine nimeni la Steaua atita timp cat sta asta aici!

dintzon31.03.2007 20:19

Sal all... bai oameni, o problema si aceastea cu "cearta", si cu atitudinea conducerii, care trebuie rezolvata cat mai repede fiindca toata lumea are de suferit din cauza asta. Trebuie rezolvata treaba macar pana la meciul cu javrele... daca nu s-a rezolvat pana acum(si ce galerie aveam....)! :cry:

cris17.05.2007 15:58

Pe langa problemele profunde ale Stelei ( parerea lui Becali):

 

 

- INALTIMEA LUI Elton!

- DERBEDII DIN TRIBUNE!

- VITEZA PREA MICA A LUI Dica!

 

Si cate si mai cate , cea mai mare , mai profunda problema a Stelei este chiar patronul echipei,

acest ilustru RAZBOINIC AL LUMINII, acest analfabet care nu stie altceva decat sa jigneasca si sa strice tot ce a mai ramas din acest club. Parerea mea este ca aceasta este cea mai porfunda problema a Stelei!

Wally17.05.2007 18:16

Intr-adevar... la ora actuala cea mai mare problema a clubului este patronul echipei... odata cu plecarea lui s-ar rezolva multe lucruri...

«12»