14.02.2007 13:29
ms fain aq pls potzi sa ma pui cu Juve :lol:
ms fain aq pls potzi sa ma pui cu Juve :lol:
runaway2812
echipa : Atletico Madrid
vom incepe in curand ![]()
corect ![]()
Ziceti-mi si mie cand incepe ca vad ca s-au ales echipele si tot in stadiul asta suntem.
Iti multumim pentru sugestie ! Chiar nu stiam in ce stadiu suntem !