FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II, seria II - alegere echipe

«12»
Mitz@14.02.2007 13:29

ms fain aq pls potzi sa ma pui cu Juve :lol:

runaway281214.02.2007 19:08

runaway2812

echipa : Atletico Madrid

AliN4u14.02.2007 19:59
Ziceti-mi si mie cand incepe ca vad ca s-au ales echipele si tot in stadiul asta suntem.
PoWeR14.02.2007 21:02

vom incepe in curand ;)

alin_jeleu14.02.2007 21:09

corect :)

i0nutz8314.02.2007 22:02
Ziceti-mi si mie cand incepe ca vad ca s-au ales echipele si tot in stadiul asta suntem.

 

Iti multumim pentru sugestie ! Chiar nu stiam in ce stadiu suntem !

«12»