FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II, seria II - alegere echipe

«12»
i0nutz8313.02.2007 16:56

Postati aici echipa cu care veti juca in noul sezon, atat in campionat cat si in cupa FcSteaua.Ro. Obligatoriu, echipa aleasa va fi una de club, cu conditia sa nu fi fost preferata de un alt user inaintea dvs.Au prioritate la alegeri jucatorii retrogradati din Liga I sau cei care au ramas in campionat provenind din Liga II.

 

Componenta seriei:

 

Seria II

 

marianbolohan (Barcelona)

savubogdanus (Chelsea)

adelp1er0 (Real Madrid)

doryzd (Manchester)

klaus_e89 (Valencia)

fallenangel002000 (Liverpool)

cata_makaveli (Tottenham)

fernando9torres_2005 (Lyon)

alinn50c (Bayern)

scobbytzu (Ac Milan)

runaway2812 (Atletico)

ronaldinho_cs (Arsenal)

duke_itza_25 (Juventus)

c0stywinn3r (Roma)

scigle (Werder)

alexxx_tzupy (Inter)

 

Rezerve seria II:

 

marseillais_4_ever_666

ronaldo_0201

mores_n1

 

* Jucatorii de rezerva nu sunt obligati sa isi aleaga echipa. Vor intra in competitie doar daca exista retrageri sau excluderi in primele doua etape ale noului sezon.

marianb13.02.2007 16:57

marianboloha- Barcelona

winn3r13.02.2007 16:58

c0stywinn3r - AS Roma

geegee2113.02.2007 16:58

savubogdanus - Chelsea

marianb13.02.2007 16:59

marianbolohan- Barcelona

klaus_e8913.02.2007 17:05

klaus_e89 - Valencia

DoctorLov13.02.2007 17:56

fallenangell002000 - Liverpool

alexxx_tzupy13.02.2007 19:06

alexxx_tzupy -- inter

scoaba13.02.2007 19:10

scobbytzu -- ac Milan

Ronaldinho_cs13.02.2007 19:15

ronaldinho_cs - Arsenal:D

AliN4u13.02.2007 19:39
alinn50c - Bayern Munchen
sheva13.02.2007 19:41

scigle: arsenal

rota9torres13.02.2007 20:38

fernando9torres_2005 - O. Lyon

Doryz0r13.02.2007 20:45

scz postu..

 

Doryzd - Manchester United

PoWeR13.02.2007 20:47

Au prioritate la alegeri jucatorii retrogradati din Liga I sau cei care au ramas in campionat provenind din Liga II.

i0nutz8313.02.2007 20:48

Daca nu stie sa citeasca sau nu intelege ce citeste e liber sa se retraga. Avem destule rezerve dornice sa joace pe FcSteaua !

str8_gangsta13.02.2007 20:50

cata_makaveli - Tottenham

i0nutz8313.02.2007 20:58
c0stywinn3r - Manchester united

 

Schimba-ti echipa, a fost aleasa de doryzor, cu prioritate la alegere.

ADelPiero13.02.2007 22:02
ADelPiero - Real Madrid
winn3r14.02.2007 05:36

ok, hai ca o schimb, imi cer scuze

i0nutz8314.02.2007 10:45

@scigle: se pare ca si tu trebuie sa o schimbi. ronaldinho_cs a ales Real cu precizarea ca daca va fi preferata de un user cu prioritate va juca cu Arsenal. Cum tu ai postat Arsenal dupa el, e logic ca trebuie sa iti schimbi echipa.

sheva14.02.2007 11:05

sper sa raman si eu cu o echipa. Juventus

Mitz@14.02.2007 11:22

duke_itza_25-Juventus

dak nu se poate atunci Fiorentina

pls pune-ma cu Juve :(

winn3r14.02.2007 12:04
duke_itza_25-Juventus

daca nu se poate atunci Fiorentina

pls pune-ma cu Juve :(

dar u nu vezi ca e aleasa de sheva?(juventus) :o =))

sheva14.02.2007 12:14

renunt la juventus dak se poate. imi aleg werder bremen

«12»