Am meciul Steaua-Uta, in format dvd,iso, dar nu stiu exact cum sa-l bag pe trackerul asta! E mai mare fisierul, normal, dar calitatea e incomparabila cu ce e acum pe site! Plus ca mai am si meciul rapid-Steaua!
Daca poti sa-mi spui cum sa-l bag pe trackerul asta, ar fi bine!
Ai putea sa le pui pe un site de file sharing.




