FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cautam Uploaderi !

«1234»
cristian8624.03.2008 20:10
Am meciul Steaua-Uta, in format dvd,iso, dar nu stiu exact cum sa-l bag pe trackerul asta! E mai mare fisierul, normal, dar calitatea e incomparabila cu ce e acum pe site! Plus ca mai am si meciul rapid-Steaua!

 

Daca poti sa-mi spui cum sa-l bag pe trackerul asta, ar fi bine!

 

Ai putea sa le pui pe un site de file sharing.

Azzido24.03.2008 22:05
Am meciul Steaua-Uta, in format dvd,iso, dar nu stiu exact cum sa-l bag pe trackerul asta! E mai mare fisierul, normal, dar calitatea e incomparabila cu ce e acum pe site! Plus ca mai am si meciul rapid-Steaua!

 

Daca poti sa-mi spui cum sa-l bag pe trackerul asta, ar fi bine!

 

 

Salut. As dori sa devin uploader. Mentionez ca am un tuner, nu straluceste el dar e ok, banda de net de 30 mbps (~3.5 MB/s) intern si 3 mbps (~350 KB/s) extern, RDS fiberlink, merge bine, nu am probleme si din cate vad, am peering bun cu destui. Pe deasupra mai am si destul timp liber :smile: . In plus, fara sa ma dau mare, mai stiu cate ceva si despre compresie video/audio (mpeg/mpeg2 --> xvid, divx, x264, pentru video, respectiv mp3, ac3, aac/mp4 pentru audio, si nu numai). Cam astea fiind spuse, astept un raspuns din partea staff-ului. Cat despre capturi, am pus pe filebox.ro (merge bine cam la toata lumea din ce am vazut) meciul Steaua-UTA de aseara. Daca nu pot deveni uploader, macar sa il puna careva pe tracker aici. In rest numai de bine!

 

Steaua-UTA Repriza1: AICI

 

Steaua-UTA Repriza2: AICI (imi cer scuze dar exista in rep. a 2a un mic delay audio... daca era constant se rezolva usor, din pacate e progresiv).

 

FORZA Steaua !!! fular-campionii

 

valabil pt ambii, spuneti-mi ce username aveti pe tracker si va dau acces.

asta daca va stiti sa lucrati cu torentele, daca nu...

WeeGee25.03.2008 09:07

eu, ca si aici, doar ca fara majuscule --> "weegee"

salut. numai bine!

 

forzateauafular-campionii

Azzido25.03.2008 09:47

ti-am dat acces

Joga Bonito20.04.2008 22:34

Cate conturi sunt pe tracker?

Azzido21.04.2008 08:49

intra pe tracker si o sa vezi pe undeva prin dreapta.

Joga Bonito21.04.2008 22:47
intra pe tracker si o sa vezi pe undeva prin dreapta.

aproape 5,000 :thumbup:

punkboy05.06.2008 15:05

sal,am si yo ANGLIA-Romania din 1996 cum il bag aici ???

Azzido05.06.2008 22:01

daca stii cum sa urci un torent, si ai idee despre torente in general, da-mi un mesaj privat cu userul tau de pe tracker

SoOoRinaKe31.07.2008 06:30

Provider de internet : RCS-RDS , tip infrastructura FiberLink

Viteza upload : 302946823.png

 

-- orice meci televizat al Stelei , aveti garantia , va aparea pe tracker in maxim 10 min de la incheierea lui

 

-- cred ca nu mai are rost sa zic ca am experienta ca uploader :)

 

Bafta si Forzza Steaua

 

fular-campionii:steag_cruce_invers:

Azzido31.07.2008 16:31

ai viteza de upload prea mica.

1 mbps nu este suficient pt a face upload in conditi bune

scener01.08.2008 19:54
ai viteza de upload prea mica.

1 mbps nu este suficient pt a face upload in conditi bune

 

 

man si eu am RDS , la speedtest nu sare de 2.5 mb nici sa-l platesti...dar in utorrent am prins si 15 MB/s upload

 

 

eu zic sa-i dai o sansa , mai ales daca poate urca meciurile foarte repede

 

 

 

//scener

SoOoRinaKe02.08.2008 10:19

prea tarziu :) mi-am oferit o data serviciile si nu s-a vrut , asta este o sa le urc doar pe trackerele unde sunt deja uploader

Azzido18.09.2008 20:32

NU MAI URCATI MECIURI ALE ALTOR ECHIPE PE TRACKER!

SE VOR STERGE !!!

SoOoRinaKe09.10.2008 12:57

Provider de internet : Airbites , tip infrastructura FiberLink

Viteza upload : 336165959.png

 

336166521.png

 

-- orice meci televizat al Stelei , aveti garantia , va aparea pe tracker in maxim 10 min de la incheierea lui

 

-- cred ca nu mai are rost sa zic ca am experienta ca uploader :)

 

Bafta si Forzza Steaua

Azzido09.10.2008 13:58

ok, hai sa te vedem ce si cum urci.

ai acces de uploader pe tracker.

Cracker14.11.2008 16:52

hei cum se obtine acces sa urci filmuletze pe tracker?

Alexutzz0906.04.2009 13:00

pot sa va sjut deoarece intru cu PC-ul si am o viteza destul de buna pt upload.

Azzido06.04.2009 14:03

si ce inseamna "intru cu pc-ul" ?

si cu ce ne poti ajuta? ce materiale ai ?

robyk1022.06.2009 18:25

Buna

asi avea cateva materiale mai mult wallpapere si melodii si am si niste materiale video si o sa mai fac rost si de alte chestii cu siguranta , dar dupa cate vad : 501471126.png nu prea am sanse sa devin uploader nu ??:(

 

 

Azzido22.06.2009 19:54

ai viteza de upload prea mica. no good !

robyk1022.06.2009 20:54

da.. asa ma gandeam si eu :confused:

poate in viitor scap de RDS ... si atunci sper sa devin UPLOADER pt fcsteaua.ro :wub::steag_cruce_invers:

julik09.12.2009 06:19

BUna... am un torrent care nu este pe Tracherul DVS... (Steaua-Unirea.Alba.Iulia.L1.2009-2010) cum pot sa-l adaug?

 

 

Azzido09.12.2009 12:36

salut,

urca-l pe un site gen www.dump.ro si trimite-mi un mesaj personal cu linkul catre meci

julik09.12.2009 12:45

Sorry... am greshit... Steaua-AlbaIulia este pe tracker... am crezut ca am gasit AstraPloieshti-Steaua si am vrut sa-l pun pe tracker...

Soryy, sorry, sorry...

«1234»