FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Despre tracker

«123»
phyton31.07.2009 00:07

Salut,

 

Se pare ca si eu am aceeasi problema. Nu pot descarca nimic de pe tracker. Imi apare aceeasi eroare mentionata mai sus: ,, Failure! Sorry max peers reached! Redownload torrent from http://www.fcsteaua.ro/tracker''.

Azzido31.07.2009 11:34

se pare ca s-a rezolvat.

incercati din nou si spuneti-ne rezultatul

Jo1n731.07.2009 20:52

am avut acceasi eroare azi

cum am rezolvat:

-enable DHT

-click pe tab-ul trackers

-remove tracker fcsteaua.ro

 

Din acest moment intra DHT-ul in actiune si merge download-ul.

phyton31.07.2009 21:55
am avut acceasi eroare azi

cum am rezolvat:

-enable DHT

-click pe tab-ul trackers

-remove tracker fcsteaua.ro

 

Din acest moment intra DHT-ul in actiune si merge download-ul.

 

Vad ca merge asa, dar ma interesa sa pot descarca fara DHT activat. Nu-i nimic, e bine si asa.

Raul198802.08.2009 22:56

nici la mine nu functioneaza deci inainte nu aveam nici o problema

eu nu pot sa descarc meciurile din ultimul timp

eu astept dar speed ramane tot la o

poate sa ma ajute cineva :confused:

Azzido03.08.2009 06:32

primesti vreo eroare anume ?

ce incerci sa descarci si nu vrea ? poate nu sunt seedari...

Raul198803.08.2009 10:47

am incercat sa descarc Steaua - Motherwell

 

eu nu primesc nici o eroare, dar astept 10 minute si nu se descarca nici un kilobyte

 

meciurile de anul trecut pot sa le descarc dar amicalele si meciurile de euro league din anul acesta nu merg

CebaLaur04.08.2009 13:18
am avut acceasi eroare azi

cum am rezolvat:

-enable DHT

-click pe tab-ul trackers

-remove tracker fcsteaua.ro

 

Din acest moment intra DHT-ul in actiune si merge download-ul.

Merge asa.Multumesc!

gicutzu25.04.2010 20:01

Mai este trackerul?

Maye25.04.2010 20:05

www.fcsteaua.ro/tracker

Dragoshel25.04.2010 20:06
cipi8707.06.2011 06:50

daca se poate nu mai puneti in format mkv de hd pentru ca nu le putem vedea la un ddv obisnuit.va rog din suflet daca se poate

«123»