Succes sprecl2
Succes sprecl2
De ce "you`re not authorized to download" ? Adica eu.
trebuie sa-ti confirmi contul creat pe tracker.
vezi pe mail...
Am reusit sa downladez,dar cand dau upload tot nu merge...Trebuie sa mai activez ceva?
pai nu dai tu upload.
dupa ce descarci anumite fisiere, trebuie sa lasi clientul de torente pornit iar torentul tocmai decarcat de tine trebuie sa fie activ.
in functie de cererile altor useri, se face upload sau nu.
am si eu o rugaminte: ati putea face fisierele mai mici de 1.75Gb? am vazut meciuri inregistrate cu calitate foarte buna care incapeau si pe un CD...
in ziua de azi mai toata lumea are dvd-uri si se pune accent pe calitate, deci meciuri mai mici de atat o sa fie mai rar.
bafta cu trackerul , o idee buna :-)
Incerc sa imi fac un cont pe tracker si nu reusesc. Imi cere in ultima casuta image code, insa mie nu imi apare nici o imagine cu cod. Ma poate ajuta cineva sa ma lamureasca cu chestia asta? Va rog! Multumesc anticipat.
cum urc un filmuletz de la meciul Steaua-as roma care are 976Mb ca nu am urcat niciodata pe tracker nimic pana acuma?
vreau sa ma inregristrez si zice ca adresa de mail e invalida ![]()
Error:
You must enter a valid email address
poate ai scris adresa de e-mail gresit
ajutati-ma si pe mine va rog mi-am facut cont pe traker am intrat vreo 2 luni pe el si dupaia nu am mai stiut parola si am dat pe chestia aia ca am uitat parola mi-au trimis o parola noua pe e-mail si nu merge parola aia noua plss help
ce user ai pe tracker ?
gata am reusit dupa 2 ore mi`au trimis un nou e-mail ms oricum ![]()
Imi zice ca nu sunt autorizat pt download...Ma poate ajuta cineva?Cu contu asta am mai descarcat meciuri si am facut si upload.E drept ca nu am mai descarcat demult, dar acum nu stiu ce s-a intamplat.
Citeste Topicul de AICI acolo s-a discutat despre asta.
Salut as dori si eu o invitatie pe tracker la adresa de email daca se poate : K***@***
Incepand cu 11.04.2009, nu mai este nevoie sa va creati un cont pe tracker, ci e suficient sa aveti ori un cont vechi pe tracker, ori sa aveti un cont pe forumul fcsteaua.ro.
Deci pentru a descarca sau a posta comentarii pe tracker, e suficient sa fiti inregistrati pe www.fcsteaua.ro/forum.
PS: inregistrarea a fost intotdeauna la liber pe tracker si nu a fost nevoie niciodata de invitatii
Am si eu o problema ! De fiecare data cand incerc sa descarc un meci imi da
Failure: Sorry max peers reached! Redownload torrent from http://steauafc.ro/tracker !
Se poate mari lista de peers , ca e deranjant sa stau sa ma uit asa la torrentul rosu ![]()
o sa incerc sa dau de azzido zilele astea, si iti dau un raspuns. dar cel mai sigur se va rezolva pe luni seara sau marti.
hmm, mi-e imi functioneaza.
nu vad sa fie probleme
Nu a fost prima data cand am primit eroarea asta !
Si la meciul cu genclerbelici (sper ca asa se scrie) tot asa imi dadea
scuze de dublu post dar iar imi da eroarea
http://www.imigi.ro/public/9593/ScreenShot037.png?no_history
incearca sa activezi dht si vezi dca mai primesti eroarea respectiva
la mine merge totul ok
mai are altcineva problema asta ?