FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Despre tracker

«123»
cull27.08.2007 23:22

Succes sprecl2

basics20.11.2007 11:14

De ce "you`re not authorized to download" ? Adica eu.

Azzido20.11.2007 14:19

trebuie sa-ti confirmi contul creat pe tracker.

vezi pe mail...

Liviutza28.11.2007 22:32

Am reusit sa downladez,dar cand dau upload tot nu merge...Trebuie sa mai activez ceva?

Azzido29.11.2007 06:35

pai nu dai tu upload.

dupa ce descarci anumite fisiere, trebuie sa lasi clientul de torente pornit iar torentul tocmai decarcat de tine trebuie sa fie activ.

in functie de cererile altor useri, se face upload sau nu.

endorama18.06.2008 19:38

am si eu o rugaminte: ati putea face fisierele mai mici de 1.75Gb? am vazut meciuri inregistrate cu calitate foarte buna care incapeau si pe un CD...

Azzido19.06.2008 15:30

in ziua de azi mai toata lumea are dvd-uri si se pune accent pe calitate, deci meciuri mai mici de atat o sa fie mai rar.

scener01.08.2008 19:58

bafta cu trackerul , o idee buna :-)

delirious23.08.2008 13:09

Incerc sa imi fac un cont pe tracker si nu reusesc. Imi cere in ultima casuta image code, insa mie nu imi apare nici o imagine cu cod. Ma poate ajuta cineva sa ma lamureasca cu chestia asta? Va rog! Multumesc anticipat.

Cracker14.11.2008 16:41

cum urc un filmuletz de la meciul Steaua-as roma care are 976Mb ca nu am urcat niciodata pe tracker nimic pana acuma?

gio_stgloria27.01.2009 18:05

vreau sa ma inregristrez si zice ca adresa de mail e invalida :cursing:

 

Error:

You must enter a valid email address

Dragoshel27.01.2009 18:29

poate ai scris adresa de e-mail gresit

JuanCarlosTojaMoreno10.03.2009 15:01

ajutati-ma si pe mine va rog mi-am facut cont pe traker am intrat vreo 2 luni pe el si dupaia nu am mai stiut parola si am dat pe chestia aia ca am uitat parola mi-au trimis o parola noua pe e-mail si nu merge parola aia noua plss help

Azzido10.03.2009 17:31

ce user ai pe tracker ?

JuanCarlosTojaMoreno10.03.2009 20:10

gata am reusit dupa 2 ore mi`au trimis un nou e-mail ms oricum :)

cosmin_20222213.04.2009 01:54

Imi zice ca nu sunt autorizat pt download...Ma poate ajuta cineva?Cu contu asta am mai descarcat meciuri si am facut si upload.E drept ca nu am mai descarcat demult, dar acum nu stiu ce s-a intamplat.

Dragoshel13.04.2009 10:29

Citeste Topicul de AICI acolo s-a discutat despre asta.

Korado23.04.2009 22:03

Salut as dori si eu o invitatie pe tracker la adresa de email daca se poate : K***@***

Azzido24.04.2009 06:36

Incepand cu 11.04.2009, nu mai este nevoie sa va creati un cont pe tracker, ci e suficient sa aveti ori un cont vechi pe tracker, ori sa aveti un cont pe forumul fcsteaua.ro.

Deci pentru a descarca sau a posta comentarii pe tracker, e suficient sa fiti inregistrati pe www.fcsteaua.ro/forum.

PS: inregistrarea a fost intotdeauna la liber pe tracker si nu a fost nevoie niciodata de invitatii

RoSeawolf17.07.2009 15:02

Am si eu o problema ! De fiecare data cand incerc sa descarc un meci imi da

Failure: Sorry max peers reached! Redownload torrent from http://steauafc.ro/tracker !

Se poate mari lista de peers , ca e deranjant sa stau sa ma uit asa la torrentul rosu :(

Dragoshel17.07.2009 15:22

o sa incerc sa dau de azzido zilele astea, si iti dau un raspuns. dar cel mai sigur se va rezolva pe luni seara sau marti.

Azzido20.07.2009 23:30

hmm, mi-e imi functioneaza.

nu vad sa fie probleme

RoSeawolf22.07.2009 10:15

Nu a fost prima data cand am primit eroarea asta !

Si la meciul cu genclerbelici (sper ca asa se scrie) tot asa imi dadea

RoSeawolf24.07.2009 08:23

scuze de dublu post dar iar imi da eroarea

http://www.imigi.ro/public/9593/ScreenShot037.png?no_history

Azzido24.07.2009 18:30

incearca sa activezi dht si vezi dca mai primesti eroarea respectiva

la mine merge totul ok

mai are altcineva problema asta ?

«123»