19.02.2005 08:01
eu cred ca o sa revina la forma care la adus la Steaua!sper...![]()
eu cred ca o sa revina la forma care la adus la Steaua!sper...![]()
Am votat:Da.Sa ma justific,este un jucator bun,insa-i lipseste viteza si continuitate in joc.
Sa nu uitam de golurile cu u cracraiova,tska sofia,zeleznik.
Lupta Steaua!
Am votat "NU".Sa ma si justific.Ne-a mâncat 2 puncte în meciul cu Argesul,când a ratat acel penalty în ultimul minut.
A jucat sub orice critica,pe aproape toata durata turului campionatului.
A scuipat spectatorii la unul dintre meciurile disputate pe "Lia Manoliu".
Prezenta lui în echipa creaza tensiune în tribuna,tensiune care se transmite si asupra jucatorilor.
Sa-l mai lase în p... ma-si si pe banca si sa-l bage în ultimele 10'.Poate ca asa si-o reveni.