FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Merita Nicolae Dica sa mai joace la Steaua ?

«12»
Da_rude19.02.2005 08:01

eu cred ca o sa revina la forma care la adus la Steaua!sper...:(

Virgil19.02.2005 09:04
Am votat:Da.

Sa ma justific,este un jucator bun,insa-i lipseste viteza si continuitate in joc.

Sa nu uitam de golurile cu u cracraiova,tska sofia,zeleznik.

Lupta Steaua!

 

Am votat "NU".Sa ma si justific.Ne-a mâncat 2 puncte în meciul cu Argesul,când a ratat acel penalty în ultimul minut.

A jucat sub orice critica,pe aproape toata durata turului campionatului.

A scuipat spectatorii la unul dintre meciurile disputate pe "Lia Manoliu".

Prezenta lui în echipa creaza tensiune în tribuna,tensiune care se transmite si asupra jucatorilor.

Sa-l mai lase în p... ma-si si pe banca si sa-l bage în ultimele 10'.Poate ca asa si-o reveni.

«12»