18.04.2007 20:00
mh ... ar fi cam greu sa ma aseman cu cineva ![]()
Minusuri
- dribling = gattuso
- tehnica = Nicolita
- viteza = Iacob
- precizia portii = zicu
Plusuri
- forta = emegara
- sut = gerrard
- lovitura de cap = crouch
- recuperari = Radoi
mh ... ar fi cam greu sa ma aseman cu cineva ![]()
Minusuri
- dribling = gattuso
- tehnica = Nicolita
- viteza = Iacob
- precizia portii = zicu
Plusuri
- forta = emegara
- sut = gerrard
- lovitura de cap = crouch
- recuperari = Radoi
70.000$ pe sezon e bine alexinho?
Si ca joc si ca fizic cu makay de la bayern doar cu cateva kg in plus pt mine ca in ultima vreme am cam pus pe mine. Aaaaaa si era sa uit am o ruptura musculara acum deci tre sa ajung la bologna sa semnez condica pe acolo ca e la moda:![]()
70.000$ pe sezon e bine alexinho?
Daca stai sa te gandesti ca "vedete" precum Lovin , g.Coman , Ov. Petre , Saban primesc sute de mii de $ , as zice ca ma jignesti =))