FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu cine te-ai compara??

«12»
alexynho18.04.2007 20:00

mh ... ar fi cam greu sa ma aseman cu cineva :)

 

Minusuri

 

- dribling = gattuso

- tehnica = Nicolita

- viteza = Iacob

- precizia portii = zicu

 

Plusuri

 

- forta = emegara

- sut = gerrard

- lovitura de cap = crouch

- recuperari = Radoi

c.ronaldo1719.04.2007 12:04

70.000$ pe sezon e bine alexinho?

valeryca19.04.2007 12:31

Si ca joc si ca fizic cu makay de la bayern doar cu cateva kg in plus pt mine ca in ultima vreme am cam pus pe mine. Aaaaaa si era sa uit am o ruptura musculara acum deci tre sa ajung la bologna sa semnez condica pe acolo ca e la moda::))

alexynho21.04.2007 12:46
70.000$ pe sezon e bine alexinho?

 

 

Daca stai sa te gandesti ca "vedete" precum Lovin , g.Coman , Ov. Petre , Saban primesc sute de mii de $ , as zice ca ma jignesti =))

«12»