FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu cine te-ai compara??

«12»
**Stelist**20.12.2006 09:30

Daca stii ceva despre fotbal si joci asa in fata blocului sau alt undeva cu ce jucator te-ai compara!!???? :wink: :wink:

 

Juninho....doar in unele lovituri libere

cristian01420.12.2006 09:38

Daca esti atat de bun, un hibrid intre Dica si Juninho, de ce nu te propui la Steaua ? Sunt sigur ca o sa fii titular incontestabil.

Nu-i "aja" ?! :lol:

ombladon_hools20.12.2006 10:19

si ce te lauzi ma? :twisted: :twisted: io sigur ma aseman cu Pele

weeezer_2020.12.2006 10:32

Io cu Ghionea, cred :roll:

M@rmota20.12.2006 11:04

8) Eu cu Cernea!

vlad7520.12.2006 11:37

Dupa fentele pe care le fac as fi un fel de Brad Pitt,dupa cum dau cu capul un fel de Bill Gates, dupa cum fug un fel de Forest Gump iar dupa cum ling scuipatul de pe jos ,sigur ma aseman cu Mihaita Plesan

c.ronaldo1722.12.2006 12:02

c.Ronaldo :wink:

Sonic23.12.2006 16:26

un coordonator de joc, dar care ajuta si la inchidere... PIRLO :D

g_funk2823.12.2006 17:38

eu ma aseman cu Albert Duro :D

tby_contrast23.12.2006 17:47

io ma compar cu Ronaldo cand nu stia sajoace fotbal!sunt putin gras si nu stiu prea bn fotbal...S-a deschis un nou site pentru pariori http://www.pariurionline.0x.ro/ sisteme,ponturi zilnice,meciul zilei,etc + CONCURS cu premii in bani si excursii!Intra acum si n-o sa-ti para rau!Iti dorim Sarbatori fercite si un an nou fericit!

Dani200523.12.2006 22:44

Nu stiu daca ma compar dar imi reusesc scarite asemanatoare lui Adi Ilie :D

FanSteaua4Life24.12.2006 04:28

Ceva intre Paraschiv si Radoi... :D

mlacatus26.12.2006 02:28

...era "vitezist", era extrema de clasa si i se spunea "fiara" :wink: = ghici "Laca" ce-i ? :lol:

SteauaToronto26.12.2006 03:35

cu Radoi...cand joc fotbal si intru dur la adversari cand ma avertizeaza arbitrul nici nu ma uit la el...asa face si Radoi ignora arbitrul si isi vede de treaba :P

 

Care nu credeti ca joc intr-o echipa profesionista de fotbal din Canada (bine daca se numeste asa) mail pe privat si va dau poza sa vedeti jucator roman jucand pentru Toronto :PPP

cyril_thereau17.01.2007 17:43

sincer sa fiu ma aseman cu gianluigi buffon.chiar sunt foarte bun in poarta, si de ce nu, poate o sa ma vedeti pe la Steaua!

GOD17.01.2007 18:00

sunt un fel de Bostina creez fazele .Insa nu prea alerg pe teren,stiti :lol: .Alerg doar cand am mingia.

axl2322.01.2007 14:17

pe teren stilul meu aduce cu un tetra hibrid: puiu calinescu, fernandel, lamaia aia din reclama la pepsi twist si Carlos. da' nu ma las.

Raul198822.01.2007 15:39

eu mas compara cu Dica

numai ca eu sunt mai rapid si pot centra excellent :lol:

c.ronaldo1723.01.2007 13:03
eu mas compara cu Dica

numai ca eu sunt mai rapid si pot centra excellent :lol:

 

Pai daca esti mai bun decat Dica de ce nu te propui la Steaua. Ca si-asa avem nevoie de un Dica acum.

Motanu D23.01.2007 13:16

Eu unul ma aseman cu mai multi jucatori la anumite capitole :

 

fizic - Ronaldo (cel de azi)

viteza - Dica in zi proasta

centrari - Nicolita

sut - Lovin

pase - G. Coman

dribling - Beckham

finalizare - Zicu

joc aerian - Fl. Dumitru

disciplina in joc - Nesu

 

Acum nu mai lipseste decat sa ma duc sa dau probe. In cateva zile il fac uitat pe Dica :P

forever_STEAUA23.01.2007 14:06

@Motanu D

 

Daca nu ceri salariu prea mare (de la 500.000 E ) poate te ia MM :twisted: Rar ar gasi un jucator atat de "complet" :twisted:

n3olitik01.03.2007 18:58

eu m-as compara cu Thereau pentru "finetzea pe care o am in joc" :lol:

dica 10006.04.2007 09:55
Eu unul ma aseman cu mai multi jucatori la anumite capitole :

 

fizic - Ronaldo (cel de azi)

viteza - Dica in zi proasta

centrari - Nicolita

sut - Lovin

pase - G. Coman

dribling - Beckham

finalizare - Zicu

joc aerian - Fl. Dumitru

disciplina in joc - Nesu

 

Acum nu mai lipseste decat sa ma duc sa dau probe. In cateva zile il fac uitat pe Dica :P

 

Nu o sa reusesti la probe.Sunt mai bun ca tine.La mine toate(viteza,centrari,etc.) sunt ca a lui Gigel Coman.Doar fizicul nu.Sunt mai inalt cu vreo 10 cm ca jijel Coman.

danielcristian09.04.2007 00:27

Eu ma vad o amestecatura de Bumbescu cu Andone :lol: :lol: De vreo 5 ani nu am mai jucat deloc,m-am lasat, ca nu mai faceam fata cheltuielilor pe ciocolati si alte cele... :roll: stiti si voi ,adversari,picioare rupte,spitale... :lol: :lol: :lol:

RobYnho18.04.2007 17:01

Cu Mihai Stoica la ironii. :-D

«12»