Sarbatori fericite :lol: .Aveti grija de ficat,nu-l solicitati prea mult :lol: .ne vedem la anul!
Sarbatori fericite :lol: .Aveti grija de ficat,nu-l solicitati prea mult :lol: .ne vedem la anul!
Eu am plecat
Sarbatori fericite la totzi
sa ne auzim cu bine
An nou cu sanatate
si tot ce va doritzi ![]()
pa G0x2 ... s-auzim de bine !!!
Eu dau cel mai tare baeram din istorie la mine acasa de craciun 8) Care vrea sa vina sa-mi spuna :lol: Bautura , femei ... prea tare ... Hai sarbatori fericite si un an nou mai bun decat 2006 :wink: Sa dea domnu sa nu retrogradez la fifa :lol: sa ia Steaua titlul 24 si Cupa UEFA si eu sa iau bacu` ![]()
sa zic si eu una: Sfinta Sarbatoare a Nasterii Domnului sa va aduca in case numai fericire, impliniri si liniste sufleteasca. Mos Craciun sa vina cu sacul plin si sa il goleasca la voi acasa. Si sa ne aduca si noua Cupa UEFA in primavara :roll:
Craciun fericit, sa fiti sanatosi, iubiti si sa nu ma mai bateti la fifa ![]()
Craciun fericit tuturor !
An Nou Fericit
..ca ,Craciunul e gata:P
Sarbatori fericite tuturor !!!
Fie ca anul 2007 sa ne aduca o calificare istorica in fata Sevillei, apoi implicit Cupa UEFA pe care o meritam si in final aparitia Stelei in FIFAo8 :lol: ...
Am ajuns aks !! de prin muntzi
o trecut CRACIUNU :cry: URMEAZA REVELU :lol: