FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vacanta ?

«12»
ultras_andrei_i22.12.2006 18:20

Sarbatori fericite :lol: .Aveti grija de ficat,nu-l solicitati prea mult :lol: .ne vedem la anul!

Prodigy_andrey22.12.2006 18:29

Eu am plecat :D Sarbatori fericite la totzi :D sa ne auzim cu bine :D An nou cu sanatate :D si tot ce va doritzi :D

PoWeR22.12.2006 18:31

pa G0x2 ... s-auzim de bine !!!

ManiaCU22.12.2006 21:37

Eu dau cel mai tare baeram din istorie la mine acasa de craciun 8) Care vrea sa vina sa-mi spuna :lol: Bautura , femei ... prea tare ... Hai sarbatori fericite si un an nou mai bun decat 2006 :wink: Sa dea domnu sa nu retrogradez la fifa :lol: sa ia Steaua titlul 24 si Cupa UEFA si eu sa iau bacu` :P

johnny0624.12.2006 14:44

sa zic si eu una: Sfinta Sarbatoare a Nasterii Domnului sa va aduca in case numai fericire, impliniri si liniste sufleteasca. Mos Craciun sa vina cu sacul plin si sa il goleasca la voi acasa. Si sa ne aduca si noua Cupa UEFA in primavara :roll:

biku00724.12.2006 23:13

Craciun fericit, sa fiti sanatosi, iubiti si sa nu ma mai bateti la fifa :)

i0nutz8325.12.2006 08:57

Craciun fericit tuturor !

uZy | @nDr3i25.12.2006 13:41

An Nou Fericit :)..ca ,Craciunul e gata:P

PoWeR25.12.2006 15:07

Sarbatori fericite tuturor !!!

 

Fie ca anul 2007 sa ne aduca o calificare istorica in fata Sevillei, apoi implicit Cupa UEFA pe care o meritam si in final aparitia Stelei in FIFAo8 :lol: ...

Prodigy_andrey27.12.2006 11:16

Am ajuns aks !! de prin muntzi :D o trecut CRACIUNU :cry: URMEAZA REVELU :lol:

«12»