FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vacanta ?

«12»
i0nutz8319.12.2006 11:25

Cum cei mai multi dintre noi vom fi plecati de Craciun sau Revelion, propun sa luam o pauza de 10 zile (23 decembrie - 3 ianuarie), urmand ca jocurile oficiale sa se reia la sfarsitul primei saptamani a noului an.

Ma gandesc la aceasta intrerupere pentru a nu se crea discutii privind disputarea meciurilor, pentru ca lumea sa nu foloseasca amanarile doar in aceasta perioada etc.

 

Astept parerile voastre.

El_nin0_T0rr3s19.12.2006 11:30

Notre respect , Ionut! 8)

Prodigy_andrey19.12.2006 12:27

Era si normal !! K yo vineri am plecat :D Ma duc la munte ;)

johnny0619.12.2006 12:58

salutam decizia! :D

Dani200519.12.2006 13:17

mai are rost sa comentez...e cat se poate de normal :D "Sarbautori" fericite tuturor :P

nyku_myhay19.12.2006 13:25

multzumim mult Dani...fi sigur k o sa tzinem cont de urarea ta :lol: :lol: :lol:

ManiaCU19.12.2006 13:32

eeee ... io de revelion vroiam sa joc fifa :( m-ai dezamagit ionut , de craciun planuiam un meci cu tine :roll: :lol:

dragutzu8919.12.2006 13:39

Excelenta decizie! Poate o mai si prelungesti... pe 3 planuiesc sa fiu beat pt a 4-a zi la rand!!! :lol:

Sarbatori fericite!!!

i0nutz8319.12.2006 13:40

Pai daca o luam asa, pe 5 e ziua mea, pe 7 Sf. Ion, deci ar trebui sa incepem pe 8, nu ? :P

johnny0619.12.2006 13:50

ei, de sfantu Ion sarbatorim impreuna ionutze :D

Dani200519.12.2006 13:51

ma primiti si pe mine pe 7? :D

GOD19.12.2006 14:37

:arrow: Sarbatori fericite ,si un an nou fericit ,sa aveti parte de tot ce va doriti! :)

hurricane_msg19.12.2006 14:43

da..e normal sa avem si noi o pauza competitionala, mai transferam un jucator, una alta...:D...si Sarbatori fericite tuturor romanilor! :D:)

winn3r19.12.2006 14:56

Sarbatori fericite tuturor !

blindica19.12.2006 15:11

E normal, ca ninge si gazonul se prezinta din ce in ce mai prost pe euro 3 :oops: ,yo oricum nu plec nicaieri, in vacanta lucrez, in orice caz, mai baga etape pana pe 23.

 

Anul nou ce va sa vina , sa va gaseasca avand casa plina/Sa va aduca sanatate, noroc si belsug in toate /Fie-va verde dolarul si de whiskey plin paharul !

 

SARBATORI FERICITE :twisted:

mihai141119.12.2006 15:30

Craciun Fericit tuturor si La Multi Ani!,cum zicea jijilica,de Sarbatori ne impacam toti si uitam ne necazuri,pana la anul :lol:

ADelPiero19.12.2006 15:34
Pai daca o luam asa, pe 5 e ziua mea, pe 7 Sf. Ion, deci ar trebui sa incepem pe 8, nu ? :P

 

pe 14 e ziua mea... deci pe 15 :D:P

alin_jeleu19.12.2006 15:34

craciun fericit... HOHOHOH... va doresc sa BETI mult, foarte mult

GOD19.12.2006 16:52

Sa beti sa va imbatati rau,sa va batem la FIFA ,la 0 :twisted: :twisted: Sa numai nimeriti tastele :twisted: :twisted:

Jo1n719.12.2006 19:07

god, tu ai voie sa bei la anii tai ? :P

biku00719.12.2006 19:09

sa imi opriti si mie miel :lol:

GOD19.12.2006 19:23

bine ma,ca nu am voie sa beau,eu crezi ca sunt pocait ca u sa nu beau decat Nectar .

i0nutz8320.12.2006 09:23

Eu inca nu stiu unde fac rev.. Da' conteaza mai putin atata vreme cat se anunta zapada..

RobYnho20.12.2006 14:54

parca ai zis, ca la Predeal... :)

ady_4steaua22.12.2006 14:59

Sarbatori Fericite baietii!! Ne auzim la anul..acum hai la mancare si bautura ,si fetite of course 8) ..bafta

«12»