Cum cei mai multi dintre noi vom fi plecati de Craciun sau Revelion, propun sa luam o pauza de 10 zile (23 decembrie - 3 ianuarie), urmand ca jocurile oficiale sa se reia la sfarsitul primei saptamani a noului an.
Ma gandesc la aceasta intrerupere pentru a nu se crea discutii privind disputarea meciurilor, pentru ca lumea sa nu foloseasca amanarile doar in aceasta perioada etc.
Astept parerile voastre.
