baaa...de unde veniti fratilor ?!
testarea nu se face pe criteriul de cat de bun esti la fifa. ![]()
baaa...de unde veniti fratilor ?!
testarea nu se face pe criteriul de cat de bun esti la fifa. ![]()
Da Jo1n7 ... asta incerc sa ii explic si eu lui klaus_e89, dar asta e...unii...
Si ca sa ma fac mai clar inteles. Am postat la ora ...8 juma... si eu azi la ora 7 si un sfert eram acasa. Deci am avut mai putin de o ora sa imi testez echipele si sa imi aleg una.
Si discutia e una privata. Formularea mea era menita sa te insulte pe tine si nu pe ceilalti, care desi mi-au spus sa postez o echipa, au vorbit frumos si nu mi-au dat 3, 4 buzz'uri ca sa ma scoata din fifa.
Deci, cand am zis ca pot sa mai astepte...ideea e ca "poti sa mai astepti tu". Si lipsa ta de gandire mi se pare evidenta:
>> testarea nu se face pe criteriul de cat de bun esti la fifa. Neutral
>> nu puteam sa intarzii sau sa imi rezerv macar 2 ore ? Sa ma schimb si eu ca omu (din moment ce am venit din orash), poate sa mananc ceva inainte de a ma pune la PC sa imi aleg echipa...ca sa nu astepti tu....
Deja asta e spam...ai si tu 4-5 mesaje pe forum si alea spam.
3-4 buzzuri ... deja deviezi , delirezi ... ti-am spus doar sa alegi ca am vazut ca sunt echipele alese ... ai dato in altele
Ai o problema amice ... Trateaza-te ![]()
SI apropo 50% conteaza si cat de "frumos" joci fifa ![]()
dak nu isi aleg echipele la data de scoteti din campionat bagati alti mai seriosi care stau si nu au fost bagati in campionat. :x
si cu conexiune buna :wink: ceea ce nu e cazul tau
Locul lui Bogdan_STRG a fost luat de ok_stelist. Prietenii stiu de ce..