FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ECHIPE LIGA II

«12»
i0nutz8308.12.2006 07:29

Componenta Ligii a II-a, sezonul decembrie06 - februarie07:

 

1. marianbolohan

2. andrei_marius06

3. adiy_rooney

4. fallenangell002000

5. doryzd

6. god_life00

7. young_radu

8. klaus_e89

9. demo_copilu_teribil

10. yosteaua

11. dragutzu_89

12. bradutz_mihai

13. bilutza_yo

14. ozzy_262003

15. biku_hackeru

16. |1o_|1am3

17. alin_jeleu

18. b4you_bbogdan

 

In aceasta ordine va puteti alege echipa cu care veti juca pe parcursul acestui campionat. Sunt admise doar ECHIPE DE CLUB. Orice post aiurea va atrage dupa sine restrictionarea accesului userului in cauza. Limitati-va posturile la numele echipei dorite.

marianb08.12.2006 09:22

marianbolohan: Barcelona

ultras_andrei_i08.12.2006 09:25

andrei_marius06: Chelsea.

Adiy66608.12.2006 11:59

adiy_rooney: Manchester United

DoctorLov08.12.2006 12:00

fallenangell002000: Liverpool

Doryz0r08.12.2006 12:08

Doryzd bayern Munchen

GOD08.12.2006 12:09

god_life00: Real Madrid

BlackForc308.12.2006 12:17

young_radu: Arsenal

klaus_e8908.12.2006 12:37

klaus_e89 : Inter Milano

demonu_200508.12.2006 12:42

demo_copilu_teribil -->> AC. Milan

 

 

 

 

A.C.A.B

i0nutz8309.12.2006 11:17

Cine posteaza in afara topicului are BAN direct. Am spus asta de la inceput, vad ca nu s-a inteles nimic..

 

@dragutzu: 17 ore sa-ti alegi echipa (adica pana maine dimineata la 10).

 

@ dintr-o regretabila eroare, nota 8 a fost postata gresit in dreptul lui yosteaua. Omul a primit calificativul maxim la testare.

yosteaua09.12.2006 15:42

yosteaua: Lyon

mariusz09.12.2006 18:06

bagati-ma pe mine,dak nu isi alege echipa pana la 10

Forza Steaua :lol:

Bogdan_STRG10.12.2006 04:00

Ar trebui cei inscrisi sa dea dovada de mai mult interes si sa isi aleaga echipele. Totusi topicul e deschis de vineri.

i0nutz8310.12.2006 04:51

10.39. Trecem peste dragutzu_89, care urmeaza sa isi aleaga echipa ultimul.

Este, deci, randul lui bradutz.

Blink10.12.2006 09:18

bradutz_mihai : Valencia

dragutzu8910.12.2006 14:31

dragutzu_89: Roma

nepotuuu11.12.2006 05:45

bilutza_yo....Middlesbrough

jeandre11.12.2006 06:28

ozzy_262003....Villareal :)

biku00711.12.2006 12:05

biku_hackeru : Juventus

l1o_l1am311.12.2006 12:11

l1o_l1am3 : NEWCASTLE

alin_jeleu11.12.2006 12:13

alin_jeleu - Totenham :D

klaus_e8911.12.2006 14:31

Klaus: frate :D

Klaus: alegeti echipa

Klaus: pe www.fcsteaua.ro

Klaus: ca stam dupa tine :)

C.Bogdan fcsteaua: wa nu ma freca la cap

C.Bogdan fcsteaua: esti al 4-lea care imi zice asta

C.Bogdan fcsteaua: ce pom

C.Bogdan fcsteaua: pm

C.Bogdan fcsteaua: asteapta

C.Bogdan fcsteaua: am asteptat 3 zile dupa altii

C.Bogdan fcsteaua: se mai poate astepta inca

Klaus: da fratre da stam 20 inshi dupa tine ?

C.Bogdan fcsteaua: nu

C.Bogdan fcsteaua: eu am stat 20 de insi

C.Bogdan fcsteaua: voi ati terminat deja

C.Bogdan fcsteaua: voi ati terminat deja

Klaus: pai daca ai fost slab

C.Bogdan fcsteaua: si stati dupa cel care face echipele

C.Bogdan fcsteaua: nu ...nu am fost slab

Klaus: daca ai fost slab si ai fost ales al 20 lea

Klaus: sa iti alegi echipa

C.Bogdan fcsteaua: lol

C.Bogdan fcsteaua: ce intelegi prin slab?

C.Bogdan fcsteaua: la fifa sau ce?

Klaus: da

Klaus: alegeti echipa odata

C.Bogdan fcsteaua: soo..

Klaus: ca sa putem sa ii dam drumu ...

Klaus: la acampionat ...

C.Bogdan fcsteaua: da testarea nu are legatura cu skillu de la fifa

Klaus: ba are....

Klaus: si cu skillu

C.Bogdan fcsteaua: si daca am jucat cu ionutz cand "m-a testat" si i-am dat 1-0 in minutu 5

C.Bogdan fcsteaua: si se oftica

C.Bogdan fcsteaua: si iese

C.Bogdan fcsteaua: asta inseamna ca is slab?

C.Bogdan fcsteaua: dupa asta s-a facut selectia?

Klaus: tu alegeti echipa odata

Klaus: numai iti pune ambitiile

C.Bogdan fcsteaua: mane

C.Bogdan fcsteaua: sa fie clar

C.Bogdan fcsteaua: clasamentu e total subiectiv si nu are legatura cu skillul la fifa

C.Bogdan fcsteaua: ca asa eram printre primii

Klaus: iauzi

Klaus: nu cred

C.Bogdan fcsteaua: pacat

Klaus: io qm de am fost printre primii ?

C.Bogdan fcsteaua: clasamentul s-a facut in functie de conexiune

C.Bogdan fcsteaua: si daca lu ala care te testeaza i se pare ca raţa impunge

C.Bogdan fcsteaua: atunci asa e

C.Bogdan fcsteaua: pm...ce sa ii fac eu ca am conexiune de 768 de Kb/s si vine ionutz cu conexiunea lui pe romtelecom de 300 Kb/s

C.Bogdan fcsteaua: si imi zice ca de la mine e problema

C.Bogdan fcsteaua: mda...stati fratilor

C.Bogdan fcsteaua: pana imi aleg echipa

C.Bogdan fcsteaua: ce pm

Klaus: deci alegeti odata echipa ...

Klaus: DA CE TE COSTA FRATE?

Klaus: sa dai 2 clickuri ?

C.Bogdan fcsteaua: te sa le testez ma

C.Bogdan fcsteaua: e stiinta aici

C.Bogdan fcsteaua: nu joci cum iti pica

Klaus: bine aha

Klaus: bafta multa

C.Bogdan fcsteaua: ms

 

UITATI SI VOI DUPA CINE STAM X( X( X( ADMINI VA ROG SA LUATI ATITUDINE E IMPOSIBIL SA STAM 20 OAMENI DIN CAUZA AMBITIEI UNUI SINGUR OM !!! ACESTA FIIND b4you_bbogdan

Bogdan_STRG11.12.2006 14:44

Ce vrei sa subliniezi ? Ca eu sunt de vina pentru intarzierea inceperii campionatului? Mane eu am intrat tot timpul pe net si daca de vineri isi alegeau toti echipele vineri alegeam si eu.

 

Crezi ca daca imi aleg echipa acum sau peste 1-2 ore , acum se da drumu la camp ? Crezi ca meciurile astea se joaca random? Nu trebuie facut un program etc?

 

Iti sugerez sa te apuci de ceva si sa sari in sus...poate trece timpul mai repede. (nu mai stiu unde am auzit expresia asta stupida, dar tie ti se potriveste perfect)

 

 

Mda >> atletico .

klaus_e8911.12.2006 15:21

subliniez faptul ca odata cu alegerea echipelor , programul va fi facut in cel mai scurt timp . Nu am spus ca tu esti de vina , am spus doar ca SI TU ai o parte din vina , k au mai fost si altii care au intarziat cu elgerea echipei ( macar au o scuza , probabil ca nu stiau ca lea venit randu ; pe cand e trist faptu ca tu stiai ca ai ramas ultimul si asteptai ... nu stiu ce , probabil o invitatie speciala sau o discutie ca asta ) . Ceea ce m-a deranjat a fost felul in care ai pus in discutie alegerea echipei in mica noastra conversatie de mai sus. Te-ai exprimat gen " a frate daca la astia a durata atata acuma stati si voi dupa mine " .

Nu cred ca ti se rupea vreun deget sau iti patai orgoliul daca postai ceva mai repede , inainte sa se ajunga aici ...

"Daca ceilalti au intarziat ... io de ce sa nu ?" sti tu proverbu ala : prostul nu e prost destul pana nu e si fudul ... Efectu de turma a functionat perfect la tine :) Felicitarile mele

«12»