Castigarea campionatului si a cupei mi se pare un obiectiv realist ![]()
Castigarea campionatului si a cupei mi se pare un obiectiv realist ![]()
obiective marete sezonu asta....macar un egal ca sezonu trecut nam avut parte :lol: :lol: :lol:
m-am sucit,finala cupei (acum 2 sezoane am iesit in sferturi,acum in semifinale,acum sa ajung in finala);si daca se poate locul 1,daca nu locul 2 cel putin
bine ca am timp de antrenament cu danutz ca de sambata sunt in concediu 2 sapt ![]()
abia astept sa inceapa campionatu :lol: sa simt din nou gustul Ligii I
O sa fiu ca Danemarca in `92 :lol:
sau grecia in 2004 :wink:
hei hei Pandurii :lol: ,o sa fi un fel de neagoe blind ![]()
macar sa-i pe bata Pandurii pe Dinamo...si Steaua sigur la olteni :o nici chiar ca Pandurii ca astia inafara de 2-3 egaluri cu echipe bune n-au facut mari lucruri :?
pai tocmai,faci egal cu Daniel san si iau eu campionatul :lol:
pana una, alta, inca o data RESPECT Jiul ! ![]()
Bucurie mare.. mai ales ca, conjunctural, am vazut meciul cu baietii de la raped II..