FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I : Obiective

«12»
DannY_107.12.2006 15:23

Castigarea campionatului si a cupei mi se pare un obiectiv realist :D

ady_4steaua07.12.2006 15:25

obiective marete sezonu asta....macar un egal ca sezonu trecut nam avut parte :lol: :lol: :lol:

mihai141107.12.2006 19:00

m-am sucit,finala cupei (acum 2 sezoane am iesit in sferturi,acum in semifinale,acum sa ajung in finala);si daca se poate locul 1,daca nu locul 2 cel putin

 

 

bine ca am timp de antrenament cu danutz ca de sambata sunt in concediu 2 sapt :P

PoWeR08.12.2006 09:07

abia astept sa inceapa campionatu :lol: sa simt din nou gustul Ligii I

blindica08.12.2006 09:47

O sa fiu ca Danemarca in `92 :lol:

PoWeR08.12.2006 12:05

sau grecia in 2004 :wink:

mihai141108.12.2006 12:08

hei hei Pandurii :lol: ,o sa fi un fel de neagoe blind :P

blindica08.12.2006 16:07

macar sa-i pe bata Pandurii pe Dinamo...si Steaua sigur la olteni :o nici chiar ca Pandurii ca astia inafara de 2-3 egaluri cu echipe bune n-au facut mari lucruri :?

mihai141108.12.2006 20:15

pai tocmai,faci egal cu Daniel san si iau eu campionatul :lol:

i0nutz8309.12.2006 11:23

pana una, alta, inca o data RESPECT Jiul ! :)

 

Bucurie mare.. mai ales ca, conjunctural, am vazut meciul cu baietii de la raped II..

«12»