FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I : Obiective

«12»
i0nutz8305.12.2006 16:50

Cu ce ganduri porniti in urmatorul sezon? Titlul? Ramanerea in Liga I? Retragere dupa trei etape?

PoWeR05.12.2006 16:51

Evitarea retrogradarii si eventual un top10 8)

Dani200505.12.2006 16:53

"Sampion Ligue" :lol: ...daca nu ramanerea in Liga, ca intotdeauna :oops:

Prodigy_andrey05.12.2006 17:09

Acuma k am echipa mai buna ...... locurile 5-6 si poate mai sus :D Whoo knows :roll:

PoWeR05.12.2006 17:32

oo da gogo .... mi-a fost dor de tine :lol: :oops:

ADelPiero05.12.2006 17:45

eu vreau doar sa castig in meciurile cu danutz12345, mihai1411, alex_filip, danny1ok, el_nino, ady_hurricane_msg, julica_maniaku, i0nutz83, gogo si cu marinescu_dani2005..... si egal cu power, bezmetiqu, prvrami, savubgondanus, niraymond

 

:lol: :lol: :lol:

geegee2105.12.2006 17:57

Sa-i bat pe danutz si pe Mihai sa le scot fifa din cap!!! =)).....si sa termin pe locul 1 normal

johnny0605.12.2006 18:11

acum ca am echipa mai bunicica eu sper la primul loc. daca va fi posibil... vom vedea. :roll:

mihai141106.12.2006 01:17

si eu sper la locul 1,ca si camp. trecut sper sa nu se decida campionul in meciul direct,si sa-l mai incurcati si voi e danutz ca prea va dadea numai cate 8-9 :))

Jo1n706.12.2006 03:04

sa vedem...din Liga I singurul cu care am jucat e danutz :oops: ...

oricum o sa fie mult mai puternic sezonul decat cel din urma.aici e creme-de-la-creme :)

dani@steaua4ever06.12.2006 04:11

e Mihai nu le mai dau 8 9 k a mai invatat lumea fifa..dar fara 5 nu o sa scape=))

O sa fie interesant sezonu asta cred..deja din ce observ lumea nu mai accepta dominarea mea asa de categorica..sa vedem dak veti reusi sa ma opriti:)

ADelPiero06.12.2006 07:19

facem direct ip ... de numa` numa` :D .. fiecare user isi alege de la echipa lui un jucator... dupaia toti aia 11 facem o echipa cu ei .. si fiecare isi controleaza jucatoru ... si dai pe DANUT12345678910111213ETC :D:D:D:D:D

ManiaCU06.12.2006 07:21

Eu n-o sa mai am net vreo saptamana pt ca mi s-a bulit rooterul :( Sper sa rezolv problema cat mai rpd ... bafta ! P.S. obiectiv = clasarea in primele 3 locuri 8)

niray06.12.2006 07:31

Dupa indelungi sedinte de consfatuire cu membrii CA de la NIRAY, dupa ce am ajuns in finala Cupei si am promovat in Liga I am ajuns la concluzia ca ar trebui sa ne DAM DEMISIA din campionatul de FIFA 07 de la FCSTEAUA :cry: . (ramanem in continuare la Hattrick :) ). Acum nu mai sunt problemele de acum 2 sezoane cand m-am inscris (lipsa de jucatori) si nimeni nu va simti lipsa unui jucator de nivel mediu.

 

Motivele sunt multe:

1. Conexiunea mea proasta UNEORI. Multumesc RDS Brasov pe aceasta cale, care nu stiu ce modemuri are (IP mi se schimba la fiecare conectare la net) si ce retea si-a facut ca UNEORI merge mai bine pe dial-up. UNEORI... Au fost si meciuri cu conexiune foarte buna, dar si altele cu conexiune foarte proasta de acum era mingea la centru, intepenea acolo cateva secunde bine, apoi era in careu sau chiar in poarta (cu toate ca sigur nu a fost doar de la mine problema). NU vreau sa ma mai enervez din aceasta cauza si nici sa-i enervez pe altii si sa ma injure.

2. Seriozitatea. Poate ca in Liga I e alt nivel, dar 2 sezoane am cam tras de multi sa ne jucam meciurile. Trimiteam multe mesaje off-line ca nu erau pe net, iar cand intrau nu raspundeau macar la mesaje daca nu eram pe YM.

3. UNII jucatori care mai mereu sunt cu plm in gura, altii care se oftica ba pe conexiune, ba ca se intrerupe jocul, etc... oameni cu care nu se prea poate vorbi (gen iny18 care ma enervase pe ym inainte sa inceapa meciul de n-am mai jucat nimic)

Nu ma intelegeti gresit (legat de punctele 2 si 3), sunt si multi oameni de treaba cu care m-am inteles foarte bine (ex. Ionutz si Blindica)

4. Nu in ultimul rand, LIPSA mea de TIMP in viitorul apropiat, tinand cont ca vin sarbatorile, dar si dupa.

5. M-a omorat de nervi Kahn si fundasii centrali cu gafele lor :lol:

6. Va las sa-mi iau Steaua sa joc RLSP 2007 :) cand vreau, cu cine vreau, "conexiune" buna si fara YM :lol:

 

Bafta in continuare la toti si sa nu se termine niciodata campionatul ca totusi e FRUMOS.

Sarbatori Fericite!!!

Jo1n706.12.2006 07:57

se misca f bine cu tine.. :-??

oricum bafta, erai un jucator bun :wink:

Prodigy_andrey06.12.2006 08:04

Sarbatori fericite si tzie ;) si cine stie poate mai jucam vreun amical ;) Si dak te retragi promoveaza andrei_marius06 sau rooney ?? K vad k rooney are golaveraj mai bun da ii mai jos 8O Sau poate nu te retragi si ne duelam in Liga 1 :D

ADelPiero06.12.2006 08:04

si e in continuare... ca doar nu a murit ... Doamne fereste

niray .... sper totusi sa te razgandesti ... ai muncit atata, ai promovat.. si acum sa te retragi ?

niray06.12.2006 08:27

Nu am muncit, m-am distrat :D

 

Poate nu promoveaza andrei_marius06 sau rooney, ci ramane Blindica in I. Asta hotaraste Ionutz.

 

Nu cred ca ma razgandesc, ca nu-mi place sa ma retrag in mijloc de campionat (nici nu e corect ca unii sa piarda puncte cu mine, apoi altii sa castige cu 3-0) in mod special datorita motivelor 1 si 4 (si 6 :) ). Din cauza conexiunii am mai vrut sa ma retrag si dupa semifinala, dar am continuat campionatul pana la sfarsit.

PoWeR06.12.2006 09:22

hai cu inceputu` sezonului 8)

nyku_myhay06.12.2006 09:54
ADelPiero Trimis: 05 12 2006 19:45    Titlul subiectului:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

eu vreau doar sa castig in meciurile cu danutz12345, mihai1411, alex_filip, danny1ok, el_nino, ady_hurricane_msg, julica_maniaku, i0nutz83, gogo si cu marinescu_dani2005..... si egal cu power, bezmetiqu, prvrami, savubgondanus, niraymond  

 

ady_hurricane_msg...pe asta nu-l cunosc :oops: o fi fuzionat ady_adinho cu hurricane_msg :idea: ...probabil :lol: :lol:

 

@adelpiero...pe mine m-ai uitat :P:P:P...deci nu te gandesti la victorie in meciu' cu mine :D

 

eu...obiectiv...sper...dak se p0ate, la o clasare pe un loc mai bun decat cel obtinut in sezonu' care tocmai s-a incheiat 8) ...cat despre retrogradare...sper sa nu.... :lol:

El_nin0_T0rr3s06.12.2006 14:39

@niray : si eu sper k bilndica sa-ti ia locul in Liga I pt k are un caracter desavarsit,serioziate deplina si cu noua lui strategie sunt sigur k nu va mai retrograda si va pune probleme multor juc buni de pe aici... :P

 

Obiectivele mele : CUPA si locul II pt k inca o data imi demonstra danutz azi k e invincibil =))

hurricane_msg07.12.2006 09:04

ca sa parem si noi un campionat adevarat...obicetiv:PODIUM :D

altfel...un loc mai bun ca sezonul precedent :P

GOD07.12.2006 09:43

Iar castiga Dani campionatu :D:D

blindica07.12.2006 15:15

clasarea pe locurile 1-4...si castigarea Cupei, e bine sa-ti propui cat mai mult, ca sa obtzii macar jumatate

DannY_107.12.2006 15:23

Castigarea campionatului si a cupei mi se pare un obiectiv realist:))))

«12»