Jucãtorul stelist Daniel Oprița a declarat astãzi, pe Aeroportul Henri Coandã, cã și-ar dori ca echipa sa sã întâlneascã în 16-imile Cupei UEFA formația Paris Saint-Germain, pentru a o rãzbuna pe Rapid, eliminatã în faza grupelor acestei competiții: "Am vãzut meciul PSG - Panathinaikos, mi-ar plãcea sã picãm cu PSG, sã-i rãzbunãm pe rapidiști.
sursa: prosport
la faza k sa ii razbunam pe rapidisti nu prea sunt de acord ![]()
