Cunoscandu-se faptul ca Steaua va intalni in saisprezecimile cupei UEFA o echipa clasata de pe locul doi al Grupelor cupei UEFA voi face aici o lista cu posibilele adversare, asteptand din partea voastra o evaluare a acestora.
Dupa ultimul jocdin grupele Cupei UEFA vom sti exact care ne pot fi adversare... avand o seara la dispozitie sa disecam in amanunt.
Deci...
Grupa A: Haifa / Auxere
Grupa B: Tottenham(asta daca Dinamo ii bate chiar la ei acasa)
Grupa C: Sevilla / AZ
Grupa D: Lens / Osasuna
Grupa E: Nancy / Blackburn
Grupa F: Zulte / Ajax
Grupa G: H.Tel Aviv / Mlada
Grupa H: Celta / Fenerbahce/ Palermo / Eintracht
Eu cred ca adversara ne va fi H.Tel Aviv...
