FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ECHIPE LIGA I

«12»
Jo1n707.12.2006 15:26

hai ca s-au cam ales echipele :D

start.

PoWeR07.12.2006 16:27

cred ca nu incepem inca ...

ADelPiero07.12.2006 17:34

Villarreal -> ADelPiero 8)

mihai141107.12.2006 18:58

sa zic si eu acuma ca s-au incheiat alegerile :lol:

 

frate fiorentina si shalke dc nu alegeti ca au super atacuri?

xzique08.12.2006 02:53

Cu Fiorentina am jucat eu sezonul trecut in Liga 2 si intr-adevar are un atac bun, dar apararea e la pamant. ;)

blindica08.12.2006 04:08

l-am antrenat yo pe adelpiero cu fiorentina si avea apararea la pamant, si chiar mai jos...

i0nutz8308.12.2006 05:40
Alegeri incheiate.
«12»