07.12.2006 15:26
hai ca s-au cam ales echipele ![]()
start.
hai ca s-au cam ales echipele ![]()
start.
cred ca nu incepem inca ...
Villarreal -> ADelPiero 8)
sa zic si eu acuma ca s-au incheiat alegerile :lol:
frate fiorentina si shalke dc nu alegeti ca au super atacuri?
Cu Fiorentina am jucat eu sezonul trecut in Liga 2 si intr-adevar are un atac bun, dar apararea e la pamant. ![]()
l-am antrenat yo pe adelpiero cu fiorentina si avea apararea la pamant, si chiar mai jos...