Olaroiu este un antrenor, mult peste ceea ce avem acum in campionat... hai sa nu mai plangem dupa antrenorii straini, cu Oli ne-am calificat dupa 10 ani in CL, cu Oli am ajuns pana in semifinalele Cupei UEFA... ce atata Protasov... ce am castigat cu el de e asa venerat in Ghencea?
Un antrenor nu se schimba de la campionat la campionat... sa-l lasam sa isi faca treaba in liniste la Steaua, fara sa mai aruncam cu noroi in el!
