FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Capul sus Banel!

«12»
DINAMO !!!10.11.2006 20:04
Mesaj editat. Ban permanent. Moderatorii
cisco10.11.2006 20:07

Editat. Moderaorii

 

Scuze... :P

Phire10.11.2006 20:17

Medicamente, medicamente! :lol: :lol:

Si un moderator, eventual, sa dea javra afara de pe forum :evil:

Bogdan4Steaua10.11.2006 20:23

S-a rezolvat. Exista si persoane care isi varsa frustrarile in acest mod. Si slava Domnului, la dinamovisti chiar s-au adunat frustrari suficiente.

Alessandro10.11.2006 21:22

Doamne,rau e sa fii prost...scuzati,dinamovist! :lol:

«12»