10.11.2006 20:04
Mesaj editat. Ban permanent. Moderatorii
Editat. Moderaorii
Scuze... ![]()
Medicamente, medicamente! :lol: :lol:
Si un moderator, eventual, sa dea javra afara de pe forum :evil:
S-a rezolvat. Exista si persoane care isi varsa frustrarile in acest mod. Si slava Domnului, la dinamovisti chiar s-au adunat frustrari suficiente.
Doamne,rau e sa fii prost...scuzati,dinamovist! :lol: