FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine va fi urmatorul titular în poarta Stelei?

«12»
c.ronaldo1707.01.2007 13:33

da chiar, dak nu e bun nici asta? atunci ne orientam spre portarii care ii cunoaste...

 

MM, vrea din pacate sa faca mereu experimente(Carlos, Thereau, Saban, Panait, Hamutovski)

 

Inafara de Hamu si Cyril, cred ca ceilalti au fost... o eroare manageriala :lol:

***alex***07.01.2007 13:41

Saban si Panait nu au avut ocazia sa arate care le este valoarea.

roby_steaua_200712.01.2007 16:41

Totusi Andrey mi se pare un portar excelent isi va demonstra valoarea pe teren

steag2 spre24 steaua_ro

Teoctist14.01.2007 19:23

Te cred.Ca doar ti-ai facut avatar cu poza lui. :)

cyril_thereau18.01.2007 19:03

ba da va mai intrebati care va fi noul titular? va fi brazilianul asta, mai bine ati intreba pentru ce perioada va apara...poate e un carlitos 2! da nu cred ca Meme nu greseste de 2 ori

c.ronaldo1719.01.2007 12:23
ba da va mai intrebati care va fi noul titular? va fi brazilianul asta, mai bine ati intreba pentru ce perioada va apara...poate e un carlitos 2! da nu cred ca Meme nu greseste de 2 ori

 

Cate meciuri ai vazut tu cu portarul Andrey la Atletico sau Figuerense ? Dar raspunde-mi sincer.

«12»