FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fulare de vanzare pe fcsteaua.ro

«12»
cocoapuff_Steaua11.06.2006 18:36

Super fularul... bun gust ca intotdeauna... dar mai trebuie ceva..eu am fular ULT*RAS dar este simplu, am vb cu ei si au spus ca numai membri au cu broderie...totusi, n-ar strica o broderie, un font ceva in plus..... ceva cam asa poate... :

 

FUlar_1.jpg

«12»