11.06.2006 18:36
Super fularul... bun gust ca intotdeauna... dar mai trebuie ceva..eu am fular ULT*RAS dar este simplu, am vb cu ei si au spus ca numai membri au cu broderie...totusi, n-ar strica o broderie, un font ceva in plus..... ceva cam asa poate... :

