FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipe Liga 1

«12»
i0nutz8308.10.2006 17:28

Mai frustrant decat atat cred ca e sa nu stii sa citesti forumul. De o saptamana cred ca e afisat ca danutz are Barcelona iar desteptul vine si posteaza c-o vrea el..

hurricane_msg08.10.2006 17:34

hurricane_msg = AS Roma :!:

i0nutz8308.10.2006 17:36

@hurricane: Roma a zis ca vrea bolohan. Mi-a comunicat omul pe privat, nu mai poate posta pentru care ban. Acum voiam sa editez un post de al lui. Alege si tu altceva.. Mi-a zis cum i-am pus banul:)

hurricane_msg08.10.2006 17:50

nu prea e corect...dar in fine...

hurricane_msg = Villareal :!:

Prodigy_andrey08.10.2006 19:03

andrey_gogo,echipa Ajax

 

Of :( am fost plecat si nu am avut timp :(.De putea si locu 2 sa pastreze echipa ...... :roll:

PoWeR08.10.2006 19:12

naspha de tine gogo :D aku se vede adevarata valoare :P

johnny0608.10.2006 19:15

oricum nu mi se pare o diferenta foarte mare intre echipele de patru stele si jumatate si cele de doar patru stele... daca se va obisnui, va putea si gogo sa puna probleme tuturor :)

blindica08.10.2006 19:31

chiar nu e diferenta :), da` nici sa fi jucat cu Ajax nu cred k ne convenea

Prodigy_andrey08.10.2006 19:42

oricum is cam praf la jocu asta :( da portaru ii mai praf k mine..... respinge 3 sferturi din suturi la adversar ia goluri stupide si chiar si jucatorii chiar dak eu dau sa mearga dupa minge ei stau pe loc, fac preluari de 3 m, si paseaza dupa 3 sec dupa ce am dat eu S.. Da nu-i nik ma pun si yo sa mai joc din cand in cand si ma obisnuiesc ;)Care se risca una cu mine??

blindica08.10.2006 20:23

m-am bagat yo sa joc cu tine si ai plekt dupa prima repriza , si mai zici sa nu ma supar pe tine :(, cu care Dani ai jucat :))?

Prodigy_andrey08.10.2006 20:38

danutz123 :) mi-o dat 6-2 filip 8-4 tu ma conduceai cu 1-0....Deci is praf la jocu asta :( portaru ala ma omoara si bine k nu am jucat k cine stie cat se termina :roll:

ManiaCU08.10.2006 22:30

anul asta am prins si eu o echipa cu pretentii 8) anul trecut numai ciurucuri mi-au ramas :lol:

mihai141109.10.2006 03:50
danutz123 :) mi-o dat 6-2 filip 8-4 tu ma conduceai cu 1-0....Deci is praf la jocu asta :( portaru ala ma omoara si bine ca nu am jucat ca cine stie cat se termina  :roll:

 

ce gogo nu mai merge sa dai gol din diagonala =))?

«12»