FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipe Liga 1

«12»
i0nutz8308.10.2006 17:05

Postati aici echipa cu care doriti sa evoluati in actuala editie de campionat.

 

O echipa poate fi aleasa de un singur user intr-o divizie. Principiul este: primul care posteaza, acela ia echipa.

 

 

i0nutz83 - Real Madrid

 

SUNT ACCEPTATE DOAR ECHIP DE CLUB

RobYnho08.10.2006 17:05

robinho_2903 Chelsea

Dani200508.10.2006 17:05

Valencia(marinescu_dani2005)

johnny0608.10.2006 17:05

user: alex_filip2003

echipa: ac Milan

marianb08.10.2006 17:05

marianbolohan: Chelsea

blindica08.10.2006 17:05

Blindica- Liverpool ==> Premier League :twisted:

ManiaCU08.10.2006 17:06

julica_maniaku - Manchester Unltd ( Premier League ) England :lol:

marianb08.10.2006 17:06

marianbolohan: Barcelona

nyku_myhay08.10.2006 17:06

inter

nyku_myhay08.10.2006 17:06

inter

ady_4steaua08.10.2006 17:06

atketico madrid - ady_adinho

mihai141108.10.2006 17:06

mihai1411

 

Arsenal Londra

 

 

mariane barca e a lui danutz :P

DannY_108.10.2006 17:06

Bayern

big_aly_for_ever08.10.2006 17:07

Lyon

Sonic08.10.2006 17:11

Juventus - omul_anonim

marianb08.10.2006 17:11

marianbolohan: juventus, poate asta nu e luata

 

editat de moderatori

marianb08.10.2006 17:11

nu se poate]

asodkjlgasldh;lkdsa

El_nin0_T0rr3s08.10.2006 17:11

Lyon

mihai141108.10.2006 17:13

normal era sa se aleaga in ordinea clasamentului :P

dar asa dura prea mult pana se gandea fiecare ce echipa ia,si dura 1 sapt sa aiba toti echipa

 

poate pe viitor se gandeste ionut sa alegem in ordinea in care este clasamentul :D ,ca sa nu mai prinda el real :lol:

blindica08.10.2006 17:15

big aly for ever e din Liga 2 :P, si-a dat seama el nino :D

johnny0608.10.2006 17:15

hai cu editu mariane :lol:

marianb08.10.2006 17:16

marianbolohan: Lyon

El_nin0_T0rr3s08.10.2006 17:19

am luat-o eu mariane.....k ma pacalise big aly...da am observat si am luat-o primu...:D:D

i0nutz8308.10.2006 17:20
*ban marianblohan (user marianb): invata sa vb !
PoWeR08.10.2006 17:23

sincer il intzeleg ... e frustant sa vezi cum iti iau altii echipele pe rand :D

«12»