FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Apel catre galerie!

«12»
sergiu_titan08.10.2006 06:17

bahh, da ce treaba are dc joaca aia pe Ghencea, care e faza ca oricum le ia niste bani, oricum se va specifica peste tot ca e stadionul Stelei, ca este rau ca putem vedea pe viu echipe mari ale fotbalului.

Ce va face sa credeti ca Dinamo poate ajunge in Liga?!?

radooku_steaua08.10.2006 08:10

cum adika ma ce e rau ca Dinamo joaca in Liga pe Ghencea?? nu te-ai simti jignit sa stii ca pe scaunul pe care stai tu a stat o javra si a strigat forza Dinamo? ... pe ei de caini spurcati ca au stadion de 3000 de locuri si nu au suporteri nici cat sa umple o peluza in Ghencea !

Cort3z08.10.2006 09:06

am gasit si yo pe un site un banc cu Steaua si Dinamo si rapid li se potriveste dinamovistilor si rapidistilor pana si in bancuri Steaua e tot castigatoare

 

 

Un dinamovist,un rapidist si un stelist ajung in iad.Satana le da sentinta-->30 de biciuri pe spate.Fiinda nu au injurat pe stadion satana le da voi sa isi puna cate o dorinta inainte de biciuri.dinamovistul vrea o perna legata de spate.Zis si facut.Dupa 10 biciuri perna se face parf si ia 20 de biciuri pe spate.Rapidistul vrea doua perne legate pe spate.zis si facut.dupa 20 de biciuri pernele se fac praf si ia 10 biciuri pe spate.ajungand la stelist satana zice:ai voie sa iti pui 2 dorinte pt ca esti suporterul celei mai bune echipe din Romania.stelistul zice:1.vreau 200 de biciuri 2.il vreau pe dinamovist legat de spatele meu.zis si facut.. da mai departe dak esti STELIST sooper tare dal mai departe bdak esti stelist

sergiu_titan08.10.2006 16:08
cum adika ma ce e rau ca Dinamo joaca in Liga pe Ghencea?? nu te-ai simti jignit sa stii ca pe scaunul pe care stai tu a stat o javra si a strigat forza Dinamo? ... pe ei de caini spurcati ca au stadion de 3000 de locuri si nu au suporteri nici cat sa umple o peluza in Ghencea !

Prietene ... inter si Milan, roma si lazio joaca pe acelas stadion, suferim noi acuma ca vin cainii si striga ...vor striga si mai mult decat hai cainii! vor injura Steaua in Ghencea dar ei vor fi mereu staini acolo. Daca clubul Steaua isi ia parte din vanzarile de bilete, vine un ban, nu vad ce este rau.Vor fi straini in tara lor, vor fi de rasul curcilor se va scrie peste tot Dinamo nevoita sa joace in Ghencea

Mai tineti minte ce caterinca aveau ca e piscina, mocirla ca e vai de mama lui gazonul? dc vor fi nevoiti sa joace in Ghencea nu va dati seama CATERINCA ce iese?cu vecinii de la bloc "-Iar jucati ma acasa???" Ati venit la noi sa va obisnuiti cu performanta ? Asteptand la mila noastra! Sau de ce nu ati jucat in Bulgaria???

SebaSS09.10.2006 07:55

si la golurile echipei adeverse, safta le va pune scooter :))

«12»