cum adika ma ce e rau ca Dinamo joaca in Liga pe Ghencea?? nu te-ai simti jignit sa stii ca pe scaunul pe care stai tu a stat o javra si a strigat forza Dinamo? ... pe ei de caini spurcati ca au stadion de 3000 de locuri si nu au suporteri nici cat sa umple o peluza in Ghencea !
Prietene ... inter si Milan, roma si lazio joaca pe acelas stadion, suferim noi acuma ca vin cainii si striga ...vor striga si mai mult decat hai cainii! vor injura Steaua in Ghencea dar ei vor fi mereu staini acolo. Daca clubul Steaua isi ia parte din vanzarile de bilete, vine un ban, nu vad ce este rau.Vor fi straini in tara lor, vor fi de rasul curcilor se va scrie peste tot Dinamo nevoita sa joace in Ghencea
Mai tineti minte ce caterinca aveau ca e piscina, mocirla ca e vai de mama lui gazonul? dc vor fi nevoiti sa joace in Ghencea nu va dati seama CATERINCA ce iese?cu vecinii de la bloc "-Iar jucati ma acasa???" Ati venit la noi sa va obisnuiti cu performanta ? Asteptand la mila noastra! Sau de ce nu ati jucat in Bulgaria???