08.10.2006 16:00
sunt curios ce echipe vreti sa prindeti si voi... lasati aici macar dorinta, daca nu si putinta :lol:
sunt curios ce echipe vreti sa prindeti si voi... lasati aici macar dorinta, daca nu si putinta :lol:
juventus colentina
Foresta Falticeni;
)
Remember :Dinamo -Foresta 4-0,scor final 4-5
lol, danny de unde esti
?
PS: ce de lume, parca ar fi alegeri de echipe ![]()
se mai aleg echipele azi sau nu?
da,peste 4 min ![]()
a intrat i0nutz :twisted:
la naiba .. am lag ![]()
nu se mai aleg , mi-am facut io super club din toate ![]()
hai azi ca vreau sa vad sportul ![]()