In acest week-end, atat jucatorii din Liga I cat si cei din Liga II isi vor alege echipa cu care vor juca in campionat. Fiecare echipa poate fi aleasa o singura data intr-o Liga.
Alegerea se va face dupa principiul "primul venit, primul servit", optiunile urmand sa fie exprimate pe un topic special.
Castigatorul editiei anterioare are dreptul sa isi pastreze echipa sau sa comunice din timp cu cine doreste sa joace.
Data si ora la care vor fi postate TOPICURILE SPECIALE ( Echipe Liga I si Echipe Liga II) vor fi anuntate in cursul serii de vineri !
Cel mai probabil, alegerea echipelor se va face sambata la pranz, pentru a da sanse cat mai multor useri sa poata fi online.
ATENTIE: vor fi acceptate doar echipe de club.
