FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ALEGERE ECHIPE

«12»
i0nutz8305.10.2006 09:07

In acest week-end, atat jucatorii din Liga I cat si cei din Liga II isi vor alege echipa cu care vor juca in campionat. Fiecare echipa poate fi aleasa o singura data intr-o Liga.

Alegerea se va face dupa principiul "primul venit, primul servit", optiunile urmand sa fie exprimate pe un topic special.

 

Castigatorul editiei anterioare are dreptul sa isi pastreze echipa sau sa comunice din timp cu cine doreste sa joace.

 

Data si ora la care vor fi postate TOPICURILE SPECIALE ( Echipe Liga I si Echipe Liga II) vor fi anuntate in cursul serii de vineri !

 

Cel mai probabil, alegerea echipelor se va face sambata la pranz, pentru a da sanse cat mai multor useri sa poata fi online.

 

ATENTIE: vor fi acceptate doar echipe de club.

dani@steaua4ever05.10.2006 09:09

Barcelona

Prodigy_andrey05.10.2006 09:30

ahh !! Danutz imi ia tot timpu echipele !! :D:D data trecuta Milan acuma barca :( soarta =))

ManiaCU05.10.2006 12:16

Am ore de condus sambata.Cred ca iar joc cu Ambienta Valea Ciorii :(

fifanatik05.10.2006 20:33

nu o sa fiu sambata asa ca dak se poate barca,

dak nu ce-o mai ramane

PoWeR05.10.2006 20:46

Staruinta Berchisesti :D

Jo1n706.10.2006 12:54

mda..sambata si duminica s`ar putea sa nu fiu in Buc. :| . Eu cred ca se gasesc 16 echipe bune sa nu fie raca intre jucatori. :D

laca_706.10.2006 18:00

Chelsea

mihai141106.10.2006 18:24

poate o sa luati ban unii pana apucati sa alegeti echipa :lol:

johnny0606.10.2006 18:33

aia da :lol:

mihai141107.10.2006 04:59

la ce ora e alegerea?ca eu sunt la munca,recuperez zilele de la francofonia curului :(,posteaza si tu ionut cu 1 ora inainte ca sa citesc forumul sa vad si eu la ce ora sa fac o pauza ca sa aleg :P

 

 

sau daca afla careva ora la care se aleg,postati si voi putin inainte va rog frumos

johnny0607.10.2006 07:28

ionutz cred ca a uitat de noi :cry:

Prodigy_andrey07.10.2006 08:04

Ala doarme !! :lol: :lol: :lol:

PoWeR07.10.2006 08:17

iar se lasa cu record de useri online pe forum :D ?

mihai141107.10.2006 08:22

s-a trezit ionut :)

 

pls zi la ce ora ionute ca eu sunt la munca,se poate pana in ora 1 ca apoi plec pe teren?

ultras_andrei_i07.10.2006 08:25

duminica la 20:00. :(

PoWeR07.10.2006 08:26

na ca ne-am ambalat degeaba :)

nyku_myhay07.10.2006 08:26

i0nutz 83: bah alegerea echipelor maine seara la ora 20.00 !

mihai141107.10.2006 08:26

mai bine :P

Prodigy_andrey07.10.2006 08:26

dap eram pregatit deja cu copy paste :D:D

i0nutz8307.10.2006 08:27

Alegerea echipelor se face maine seara (duminica, in jurul orei 20.00 !

marianb07.10.2006 11:26

klar avantu prabusirea ca barca nu e disponibila

PoWeR07.10.2006 14:04
:D
johnny0607.10.2006 14:18

sper ca macar sezonul acesta sa prind ac Milan... daca nu... avantul ciorogarla :lol:

ManiaCU07.10.2006 15:31
Alegerea echipelor se face maine seara (duminica, in jurul orei 20.00 !

 

Ionutz , am probleme cu netu akasa :cry: acuma sunt la un prieten :cry: Sper sa rezolv problema cat mai curand sa-mi joc etapele cu tine si anonim .. scuze pt intarziere ! bafta !

«12»