in cazul in care nici unul din cei 2 nu intra in Liga 2 il propun pe adversarul meu din baraj (cshipid) , nota 10 pt seriozitate,joc si comportament ![]()
in cazul in care nici unul din cei 2 nu intra in Liga 2 il propun pe adversarul meu din baraj (cshipid) , nota 10 pt seriozitate,joc si comportament ![]()
2. adrienn186 - fallenangell002000
voi ce asteptati?
Adrienn186 e plecat din oras:) Am vorbit cu ionutz83 pe messenger...dar a zis ca nu stie ce sa faca.
Eu sunt aici, apt sa joc..dar nu e aici partenerul.
Ma bag eu daca cel care trebuia sa joace si-a luat vacanta ![]()
Reproduc mai jos un fragment din discutia cu adversarul meu, adrienn86(Manu aici).
Manu (06.10.2006 01:46:37): o sa vb eu cu ionut
fallenangell002000 (06.10.2006 01:46:37): sa pleci
fallenangell002000 (06.10.2006 01:46:44): si ce vrei sa-i zici ?
Manu (06.10.2006 01:46:53): ii zic sa jucam luni dak putem
Manu (06.10.2006 01:46:59): dak nu.....
Manu (06.10.2006 01:47:04): iti cedez tie locu
fallenangell002000 (06.10.2006 01:47:08): okey
fallenangell002000 (06.10.2006 01:47:09): sa vb cu el
fallenangell002000 (06.10.2006 01:47:12): o sa vb si eu cu el
fallenangell002000 (06.10.2006 01:47:15): chiar imi pare rau
Manu (06.10.2006 01:47:19): si mie da...
Tin sa precizez ca discutia este 100% verificabila, mai mult, Manu este prieten cu i0nutz83, deci nu mi-as permite sa mint. Totodata, nu sunt de acord cu decizia de a ma exculde si pe mine din campionat. Fie mi se acorda victoria cu 3-0 la scor de forfeit, sau mi se gaseste alt partener. Nu e vina mea ca adversarul meu nu e in oras ca sa isi poata juca meciul.
Astept un raspuns oficial
/DoctorLov
ba da` neseriosi mai sunteti ![]()
*fallenangell00200 in Liga II.
am si eu totusi o nelamurire ... de ce nici macar nu a fost bagat in seama l1o_l1am3 chiar daca a fost printre primii inscrisi ?