FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lista note / BARAJE PROMOVARE

«12»
xzique07.10.2006 08:55

in cazul in care nici unul din cei 2 nu intra in Liga 2 il propun pe adversarul meu din baraj (cshipid) , nota 10 pt seriozitate,joc si comportament ;)

DoctorLov07.10.2006 12:30

2. adrienn186 - fallenangell002000

 

voi ce asteptati?

 

Adrienn186 e plecat din oras:) Am vorbit cu ionutz83 pe messenger...dar a zis ca nu stie ce sa faca.

Eu sunt aici, apt sa joc..dar nu e aici partenerul.

Bogdan_STRG07.10.2006 14:33

Ma bag eu daca cel care trebuia sa joace si-a luat vacanta :)

DoctorLov07.10.2006 16:48

Reproduc mai jos un fragment din discutia cu adversarul meu, adrienn86(Manu aici).

 

 

Manu (06.10.2006 01:46:37): o sa vb eu cu ionut

fallenangell002000 (06.10.2006 01:46:37): sa pleci

fallenangell002000 (06.10.2006 01:46:44): si ce vrei sa-i zici ?

Manu (06.10.2006 01:46:53): ii zic sa jucam luni dak putem

Manu (06.10.2006 01:46:59): dak nu.....

Manu (06.10.2006 01:47:04): iti cedez tie locu

fallenangell002000 (06.10.2006 01:47:08): okey

fallenangell002000 (06.10.2006 01:47:09): sa vb cu el

fallenangell002000 (06.10.2006 01:47:12): o sa vb si eu cu el

fallenangell002000 (06.10.2006 01:47:15): chiar imi pare rau

Manu (06.10.2006 01:47:19): si mie da...

 

 

Tin sa precizez ca discutia este 100% verificabila, mai mult, Manu este prieten cu i0nutz83, deci nu mi-as permite sa mint. Totodata, nu sunt de acord cu decizia de a ma exculde si pe mine din campionat. Fie mi se acorda victoria cu 3-0 la scor de forfeit, sau mi se gaseste alt partener. Nu e vina mea ca adversarul meu nu e in oras ca sa isi poata juca meciul.

Astept un raspuns oficial

/DoctorLov

blindica07.10.2006 17:48

ba da` neseriosi mai sunteti :)

i0nutz8308.10.2006 09:07

*fallenangell00200 in Liga II.

PoWeR08.10.2006 15:29

am si eu totusi o nelamurire ... de ce nici macar nu a fost bagat in seama l1o_l1am3 chiar daca a fost printre primii inscrisi ?

«12»