FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

2006 sau 2007?

«12»
Dani200529.09.2006 10:35

io ma refeream la transferuri la Valencia in principal ca aia ma doare pe mine...acu am si io doi atacanti nu decat unu...nu-mi spuneti ca nu va convin transferurile care sunt facute ca nu va cred :D

Prodigy_andrey29.09.2006 12:34

2007 !! trecem si noi mai departe !! ;)

hurricane_msg29.09.2006 13:22

bai astia, voua vi se intampla atunci cand jucati in multiplayer sa se piarda conexiunea absolut degeaba? Cineva mi-a spus ca se intampla acest lucru cand apesi de multe ori pe un buton, pt ca face lag. Altcineva mi-a spus ca multora li se intampla sa se piarda conexiunea degeaba...nush c sa zic...Mihai patchul ala rezolva si problema asta? :roll:

mihai141129.09.2006 14:23

nu

 

v-am zis eu patesc cand joc cu danutz,daca la inceput schimb jucatorii sau asezarea,trebuie sa inceapa jocul,apoi sa dam esc si sa schimbam asezarea etc

 

oricum e bun,poti sa-l instalezi,el modifica doar filmuletele din timpul jocului (nu mai se misca sacadat)

Clark29.09.2006 14:50

Man nu zic sa incurajam patchurile

 

dar .. e o mica problema ... de 7 ani de la Fifa '99 Steaua nu a mai aparut in fifa ... e ceva ciudat sincer ... de ce nu .. nea baga si pe noi acolo ... au aparut .. turci ... pui mey sunt ruptzi ... nu mai au echipe de multtt.... am ajuns in semi-finale ... avea echipa acum in Champions ... pui mey chiar asa de ... DEPARTE SUNTEM De lumea civilizata ?

[/b]

Danny9629.09.2006 14:59

Sunt de acord cu Clark

RobYnho29.09.2006 15:27

acest subiect a fost intors pe toate fetzele pe acest forum...se stie de ce nu sunt echipe romanesti in fifa

mihai141129.09.2006 16:23
Man nu zic sa incurajam patchurile  

 

dar .. e o mica problema ... de 7 ani de la Fifa '99 Steaua nu a mai aparut in fifa ... e ceva ciudat sincer ... de ce nu .. nea baga si pe noi acolo ... au aparut .. turci ... pui mey sunt ruptzi ... nu mai au echipe de multtt.... am ajuns in semi-finale ... avea echipa acum in Champions ... pui mey chiar asa de ... DEPARTE SUNTEM De lumea civilizata ?

[/b]

 

 

esti dus rau

 

in primul rand turcii participa mereu in cupele europene pe cand noi abia de 1 an am intrat

in al 2 lea rand tu ai jocul piratat,nu?

blindica29.09.2006 17:44

eh lask e clar k are jocu` piratat ...[ k si mine ] oricum dak era Steaua nu era mare diferenta, decat un om o prindea la joc :D, doar nu era sa bage campionatu` Romaniei pentru o echipa, n-au aia timp sa caute date despre Purica de la Ceahlaul, plus k e clara faza cu jocurile originale si interesele EA

Sonic29.09.2006 18:07

Fifa 07, e o noua provocare :wink:

i0nutz8329.09.2006 18:36

Cate aberatii intr-o singura zi!

 

Nu ati inteles nimic din ceea ce inseamna politica EA.

Oamenii introduc ligi noi pentru natiunile de unde EA obtine profit. Adica, pe romaneste, in joc apar ligi ale tarilor unde EA VINDE jocul.

Sa fim seriosi, in Romania nu stiu daca procentul celor care detin LEGAL jocul (cumparat din magazine de specialitate sau comandat de pe site-uri si platit din fonduri proprii, nu cu carduri ciordite) sare de 5%. Si atunci de ce ne surprinde absenta echipelor romanesti?

 

Putem castiga linistiti UCL, participa cu juma' de Divizie A in Cupa UEFA. Nu asta va schimba jocurile FIFA. Atunci cand tu, x sau y vei avea licenta la windowsul pe care il posezi, iti vei cumpara cd audio din magazin si apoi vei copia trackul in calculator, etc, ne vom putea astepta sa gasim Steaua, Dinamo, etc in joc.

nyku_myhay29.09.2006 19:25
Sa fim seriosi, in Romania nu stiu daca procentul celor care detin LEGAL jocul (cumparat din magazine de specialitate sau comandat de pe site-uri si platit din fonduri proprii, nu cu carduri ciordite) sare de 5%. Si atunci de ce ne surprinde absenta echipelor romanesti?  

 

Putem castiga linistiti UCL, participa cu juma' de Divizie A in Cupa UEFA. Nu asta va schimba jocurile FIFA. Atunci cand tu, x sau y vei avea licenta la windowsul pe care il posezi, iti vei cumpara cd audio din magazin si apoi vei copia trackul in calculator, etc, ne vom putea astepta sa gasim Steaua, Dinamo, etc in joc.

 

steagro trist...dar adevarat :wink:

johnny0629.09.2006 19:34

am jucat un meci pe direct ip cu blindica si a mers destul de bine. deci un motiv bun pentru mine sa imi sustin pledoaria: fifa 2007 :D

mihai141129.09.2006 19:53

ce tactica jucati?

 

4-4-2 e marfa,dar nu ai nici unu la inchidere

4-2-2-2 e greu ca nu se demarca decat fundasii pe benzi

4-1-2-1-2 construiesti cam greu si anevoios

johnny0629.09.2006 19:56

eu folosesc 4-4-2... e aiurea sa ma arunc cu 4 jucatori in atac (asta pentru 4-2-2-2)... e greu sa las un singur mijlocas la recuperare (asta pentru 4-1-2-1-2)... si cam la fel merge si pentru sistemele cu 3 atacanti. mai ramane sa incerc 4-3-1-2, iar daca nu da randament raman la clasicul 4-4-2 :D

blindica29.09.2006 20:01

m-am` filipe destul de bine :lol: , cel putzin la al 2 lea ma dureau ochii de la sacadare

mihai141130.09.2006 05:52

si mie imi place 4-4-2,dar nu e nici 1 la inchidere si are loc adversarul sa combine mai mult,eu acu o incerc pe 4-2-2-1-1

johnny0630.09.2006 06:30

pentru cunoscatori, nu vi se pare ca fifa 2007 seamana foarte mult cu pro evolution soccer 6??

Prodigy_andrey30.09.2006 07:01

yo zic k din ce in ce mai mult seamana cu proevolution !!

cristian_Gamer200701.10.2006 02:36

fifa 2007 e mai marfa sa trecem la el parerea mea:D

blindica02.10.2006 12:01

Sper sa reusesc sa creez cu baietii de la Microsoft un asa numit "patch de autobaza" , k baietii cu vechime se plang da` parca vad iar fifa jucata precum robotii :D, un Mercedes cu tuning , praguri frumoase si geamuri din Titan, si nu mai imi da niciun gol Andrey gogo :twisted:, cred k o sa fie indelungate discutii despre conexiuni pe durata campionatului

i0nutz8304.10.2006 11:34

Topic inchis!

 

E clar, jucam 07 !

 

Rezultat vot: 30-7 .

«12»