Multi dintre noi au acum jocul full, deci putem sa optam pentru ce vrem sa jucam in urmatorul campionat.
2007 pare mai realist, insa este deficitar la capitolul grafica (chiar daca exigentele referitoare la sistem sunt mai mari!).
In plus, jocul merge destul de greu pe net, ajungandu-se sa se joace pe 640x480. Personal, nu ma incanta in mod deosebit, vreau sa vad si parerile voastre. De rezultatul poll-ului va depinde ce vom juca in urmatoarea editie de campionat.
