FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Componenta noilor serii

«12»
i0nutz8304.10.2006 12:26

@power: Normal !

PoWeR04.10.2006 13:01

ok ;)

mariusz04.10.2006 17:58

18 dc?

si sa-mi dai accept la mess.

si cand ma varificati si pe mine?

i0nutz8304.10.2006 19:20

Era o porunca?

PoWeR04.10.2006 20:02

mai stii :lol:

blindica04.10.2006 20:17

e Moise printre noi 8)

mariusz04.10.2006 20:55

ma inscrieti si pe mine ca sa stiu?

i0nutz8305.10.2006 00:00

Nu. Ca sa stii !

AmuntBoy06.10.2006 13:07

mai sunt locuri si pt mine in Liga 2?

 

edit: vad ca ati facut baraje si sunt full ligile :(

asta e

cam cat tine un campionat sa ma bag si eu apoi?

mihai141106.10.2006 13:50

30 de etape :D

PoWeR08.10.2006 17:21

asa ... deci care e componenta finala din Seria II si cand incepem :D ?

i0nutz8308.10.2006 17:24

Maine afisez componenta finala a seriilor si programul noului campionat.

PoWeR08.10.2006 17:24

ok

«12»