04.10.2006 12:26
@power: Normal !
@power: Normal !
ok ![]()
18 dc?
si sa-mi dai accept la mess.
si cand ma varificati si pe mine?
Era o porunca?
mai stii :lol:
e Moise printre noi 8)
ma inscrieti si pe mine ca sa stiu?
Nu. Ca sa stii !
mai sunt locuri si pt mine in Liga 2?
edit: vad ca ati facut baraje si sunt full ligile ![]()
asta e
cam cat tine un campionat sa ma bag si eu apoi?
30 de etape ![]()
asa ... deci care e componenta finala din Seria II si cand incepem
?
Maine afisez componenta finala a seriilor si programul noului campionat.
ok