FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Componenta noilor serii

«12»
i0nutz8327.09.2006 11:16

Liga 1

 

1. danutz12345

2. andrey_gogo

3. julica_maniaku

4. hurricane_msg

5. i0nutz83

6. mihai1411

7. ady_adinho

8. el_nin0

9. marinescu_dani2005

10.jok3r_sarbu

11.omul_anonim

12.alex_filip2003

13.danny1ok

14.marianbolohan

15.robinho_2903

16.blind1ro

 

Liga 2

 

1. power_steaua_6

2. andrei_marius06

3. savubogdanus

4. adiy_rooney

5. adelp1er0

6. niraymond

7. iny18

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

 

 

Sunt 9 locuri libere in Liga 2, asa cum se vede. Daca cineva nu doreste sa continue - din jucatorii de mai sus - ar fi bine sa ne comunice acest lucru. Selectia pentru ocuparea celor 9 locuri va fi facuta luni, 2 octombrie, in cursul dupa-amiezii.

 

 

* SE VA JUCA FIFA 2007.

Radu1830.09.2006 05:49

Se poate sa ma inscriu in cursul zilei de marti? :?:

PoWeR30.09.2006 05:49

ce om :| ...

Mafioto30.09.2006 09:13

Sper sa ma acceptati si pe mine,id-ul l`am postat la inscrieri,daca voi fi acceptat voi juca in Liga a II-a,pt inceput :)

RobYnho30.09.2006 10:59

lool...nu vrei sa joci in Liga 1 :lol:

zyper1630.09.2006 13:05

""Selectia pentru ocuparea celor 9 locuri va fi facuta luni, 2 octombrie, in cursul dupa-amiezii.""

Stiu ca suna a intrebare idioata dar cum se face selectia?? pls sa nu sariti la gatul meu...sunt si eu nou pe aici:-s

Radu1830.09.2006 13:25

Off topic:Poate sa imi spuna cineva de pe ce site pot sa download fifa 2007?.Multumesc anticipat.

str8_gangsta30.09.2006 13:40
Off topic:Poate sa imi spuna cineva de pe ce site pot sa download fifa 2007?.Multumesc anticipat.

 

nush dak potzi downloda de pe un site anume dc nu incerci dc++ sau odc?

Szentpali Robert30.09.2006 14:14

sper sa ma acceptati in acest concurs,m as bucura sa mi vad numele printre cei participanti :roll: :roll: :roll: :lol:

DannY_130.09.2006 15:48
Sper sa ma acceptati si pe mine,id-ul l`am postat la inscrieri,daca voi fi acceptat voi juca in Liga a II-a,pt inceput :)

Probabil vei juca direct in grupe la Champions League:))))

i0nutz8330.09.2006 15:56
Off topic:Poate sa imi spuna cineva de pe ce site pot sa download fifa 2007?.Multumesc anticipat.

 

Jocul nu se downlodeaza de pe niciun site, se merge frumusel la magazin si SE CUMPARA.

RobYnho30.09.2006 16:20

ioane, tu cum ai facut :?: :?: :lol: :lol:

blindica30.09.2006 16:50

Off-topic - L-a cumparat de la magazinu` meu 8)

i0nutz8330.09.2006 17:03
ioane, tu cum ai facut :?:  :?:  :lol:  :lol:

 

Cum am facut ce ? :)

RobYnho30.09.2006 17:12

ma refeream daca l'ai cumparat (normal ca nu :P ) :D

i0nutz8330.09.2006 17:31

Hai sa incheiem aici discutia :)

EL-magnific03.10.2006 15:10

Mai vreau si eu daca se poate rezerva in caz ca se retrage cineva :Ip routabil,conexiune 1mb/s,ID el_magnifique_steaua

ManiaCU03.10.2006 17:18

Moamaaaaa ... se joaca fifa 2007 , ce am evoluat :roll: imi amintesc vremurile cand jucam fifa 98.Ce tanar eram :lol:

mariusz03.10.2006 18:26

pe mine cine ma verifica?

mihai141104.10.2006 06:08

eu :mrgreen:

stefys04.10.2006 10:54

Azi e penultima zi pentru verificat si pe mine nu m-a contactat inca nimeni. :(

i0nutz8304.10.2006 11:00

Aveti rabdare, veti fi contactati. Nu toti, insa, unii au fost eliminati din start, din diferite motive. (ex: antonyo_bitzu, kaka, dogu, luc1anz, etc).

mariusz04.10.2006 11:17

sa ma verificati si pe mine, diseara daca se poate

i0nutz8304.10.2006 11:23

Cati ani, daca nu sunt prea indiscret... ?

PoWeR04.10.2006 12:00

deci sistemul ramane cu 16 echipe ?

«12»