Nici o problema..cred ca cei din provincie pot veni lejer fara bilet in ziua meciului pt ca il vor lua cu vreo 10 minute inaintea inceperii partidei cu pretz de casa sau chair mai ieftin... :roll: au cumparat bilete ca disperatii sa le vanda la suprapretz..iar in ziua meciului cu Lyon..ne rugau cu disperare sa le luam la juma de pretz!!!
ce pot sa spun...si io m-am rugat de unu sa mi-l dea cu un milion :lol: :lol: :lol:
KKt...si vedeti ca mai trebuia pusa o optiune:
inclin spre a nu-l vinde...vreau sa vad Steaua! ![]()
