eu vreau sa fiu patron la Steaua...sunt o persoana sincera, onesta , modesta, diplomata ,inteligenta, culta ,scolita la oxford, de vita nobila , promit ca voi baga zeci de milioane in acest club si ca voi plati si impozitul , alte zeci de milioane, nu voi avea absolut nici o pretentie de profit , ba chiar voi infinta o societate care sa mearga in pierdere, voi face pe mijlocul scaunelor niste portite pe care in timpul meciului sa le deschid si sa pup absolut toti suporterii in cur , sa se simta bine si orgoliul lor , sa creada si ei ca reprezinta ceva...si promit sa nu mor ca sa nu las Steaua pe mana unora ca Gigi.eu fac parte dintr-un univers paralel in care traiesc uniiiii si in care Romania are "miliarde de tractoare"
Nu ai inteles nimic din ce am vrut sa spun. Nu-i nimic...
