FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Magazin STEAUA online

«12»
bodanelu21.02.2008 16:06

din ce am vazut in poza respectiva de pe magazinul online o sa introduca sistemul de plata prin card. Un pas foarte bien facut. Salut aceasta metoda de plata!

forever_STEAUA21.02.2008 16:09

Dacã iar dureazã o lunã pânã la trimiterea coletelor, degeaba...

bodanelu21.02.2008 16:51

nu am comandat niciodata prin site-ul oficial din cauza lenei de a ma duce la banca si sa platesc pentru respectivul produs. acum, cu sistemul asta de plata chiar am sa incerc. dar daca o sa dureze o luna expedierea, ma plictisesc repede de cumparatul de pe site.

c.ronaldo1721.02.2008 17:07

Nici eu nu am comandat niciodata de pe site`ul oficial, insa am prieteni care au facut`o, iar comanda a ajuns intradevar cam intr`o luna de zile. Am impresia ca redeschiderea magazinului are ceva legatura cu Adi Ilie.

micutZu' Deni28.02.2008 07:51

La magazinu virtual , aia e decat o imagine :( , se deschide pe 17 martie :D

Artemon19.03.2008 13:36
Ia, ce magazine cu accesorii Steaua sunt... vreau sa iau niste accesorii si alte chestii cu Steaua si nu mai gasesc pe alt site decat pe

 

http://magazin.steauafc.ro/

 

daca mai stie cineva altu'....

 

 

da mah am o intrebare....cand vreu sa intru la magazin online imi cere username si password....ce scriu?:(( ca vreu si eu sa vad ce au fain...plz

carminastan19.03.2008 14:44
micutZu' Deni20.03.2008 08:19

Mi-am facut cont acolo , si nu mai primesc meil pentru aprobare .... si au trecut 24 de hore :D

carminastan20.03.2008 08:24

Ai rabdare sau poate ai scris gresit adresa. Oricum adresa de yahoo are mereu probleme. Eu cand mi-am facut contul a venit imediat mailul (gmail)

micutZu' Deni20.03.2008 08:26
Ai rabdare sau poate ai scris gresit adresa. Oricum adresa de yahoo are mereu probleme. Eu cand mi-am facut contul a venit imediat mailul (gmail)

 

acolo scria intr-o prantez c dureaza pan la 24 de H ..... si cred ca au trecut :D

novac20.03.2008 09:18
Mi-am facut cont acolo , si nu mai primesc meil pentru aprobare .... si au trecut 24 de hore :D

 

 

Deni, s-au prins astia ca esti minor ... ai intrat in "area" +18?

telyt20.03.2008 09:46

Vezi profil telyt, telefon unic, personalizat in strainatate, cine liciteaza mai mult de ***, este al lui. Astept cereri desigur numai pentru. stelisti......si sper sa fim primiiiii in clasament. tel ****

axl20.03.2008 15:07

Eu mi-am facut cont, n-am primit mail de confirmare dar am putut sa intru si sa comand.

Dragoshel20.03.2008 15:18

daca ati pus meilu' de la yahoo sa nu fi primit mailurile in BULK...

MoWeed20.03.2008 15:20

Si eu m-am inregistrat acum vreo 2 zile si inca n-am primit mail nici in inbox nici in bulk :thumbdown:

c.ronaldo1720.03.2008 15:32

Aceaiasi problema o am si eu.

puyol20.03.2008 15:50

unde a dat managerul ala de la charleroi comanda cu tricoul lui habibou ?

eu nu am vazut nciaieri optiunea asta

brasco24.03.2008 15:54
fular-campionii:steagcruce: stie cineva unde o sa fie caravana Steaua la deva?locul ma intereseaza
teto25.03.2008 22:58
fular-campionii ...va rog frumos sa imi spuneti si mie cum fac sa sterg o comanda ....ca am facut comanda sa imi cumpar tricou cu Steaua simplu..si vreau sa imi iau tricou cu Steaua nike si nu stiu cum sa fac sa sterg comanda... :steagcruce:
Marinela19.08.2008 15:04

pe mine nu ma lasa sa ma autentific, ca sa pot face si eu comanda la unele chestii din magazin,de ce nu ma lasa oare?

 

 

carminastan19.08.2008 15:17

ai cookies enabled?

Pariuri-x.ro13.09.2008 20:34

Este un magazin de articole sportive si in Satu Mare pe strada Transilvania de unde puteti cumpara tricouri, sepci, brelocuri, mingi etc etc cu Steaua. Nu e magazin online dar m-am gandit ca poate ii ajuta pe cei din Satu Mare.

cRiss4Steaua21.09.2008 17:36
:)) esti amuzant .. la SportMania nu sunt originale :)
«12»