FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Magazin STEAUA online

«12»
c.ronaldo1715.09.2006 16:45
simona9030.09.2006 20:04

Foarte fain...mi-as cumpara cate ceva de pe acel site[faza e acum ca m-a luat o teama].Ma gandesc ca daca ,ma imbrac asa pe strada sa nu sara 'jandarmii ' pe mine.As cumpara tricouri,sepci dar le-as purta nu numai la meciuri din contra asa in viata de zi cu zi.Acum nu stiu,sunt putin in dilema. :oops::oops:

i0nutz8303.10.2006 06:31

Ahahahahahahaa..

lucvald-190203.10.2006 07:56

aia de pe la club,care mesteresc prin marketing..sunt niste amatori.....asa ca...nu va agitati sa avem o imagine prea stralucita la capitolu' asta..cel putin momentan...accesoriile nu ma prea incanta,dar macar fulare si esarfe tari sa avem.....daca tot ne pricepem la plagiatura,macar sa copieze si ei ceva elemente de pe"afara"......ca suntem cam exhaustivi la originalitate.....mda,ca dracu frate.....:(

simona9003.10.2006 16:50

atunci ramanem la steaguri si fulare. :lol:

foarte faina combinatia asta de rosu-albastru[cred ca-s culoriile mele preferate].

nu sincer acum da am patit-o odata[sorry de offtopic]deci,pur si simplu m-am imbracat cu un tricou albastru si niste pantaloni rosii[da nu aveanici o legatura cu Steaua]bine in mintea mea da] asa si unii s-au luat cam nasol de mine.vai ce ma oftica chestiile astea. :evil: educatia fratiilor unde o fi oare? :cry:

i0nutz8304.10.2006 16:12

Acu' cine stie.. Daca tricoul avea ditamai decolteul iar pantalonii se mulau intr-un stil elegant, crezi ca au mai contat culorile ? ;)

simona9004.10.2006 22:15

hehe nu nu nu :oops::oops: presupun ca erau niste rapidisti...hehe pantalonii eram mai stamti corect :wink: :wink: decolteu in schimb nu era. :P atat de adanc. :wink:

c.ronaldo1706.10.2006 15:46

=))))

***alex***06.12.2006 14:33

Am vazut acum la stiri pe Pro TV ca sotia lui Oli a cumparat pentru Craciun globuri cu AC Milan.

 

Noi cand o sa avem oare un magazin mare in care sa se gaseasca accesorii de toate felurile. Un club de talia noastra ar trebui sa aiba asa ceva!

 

Eu de Craciun as fi pus in brad globuri cu Steaua daca ar fi existat :(

Lavy_*_06.12.2006 14:47

Doar tu alex?? si eu la fel as fi facut mai ales ca anul acesta se poarta rosu si albastru in impodobirea bradului, ar fi fost 2 in 1:Ar fi fost trendy si ai avea culorile Stelei si in bradutul de craciun.

Dar momentan ..... :cry: nu se poate

Virgil07.12.2006 03:29

Sa nu-mi spui ca pe piata nu se gasesc globuri rosii si albastre.E foarte simplu Lavy,globuri se gasesc,dorinta sa le cumperi si bani sa ai si visul ti se va implini : vei avea un brad de Craciun in culorile magice ale Stelei.

***alex***07.12.2006 11:19

Hehe... globuri se gasesc, dar nu cu emblema Stelei pe ele cum erau cele care le-am vazut la TV cu Milan.

c.ronaldo1713.01.2007 14:11

Oua de pasti gasesc cu emblema Stelei? sau trebuie sa ma apuc de pictat ? :lol:

M@rmota13.01.2007 15:44

:lol: eu mi-am pictat anul trecut!

Rebela14.01.2007 14:51

Luat un poster+una bucata calendar=6 lei

O peruca rosu-albastru-morrr de dragul ei,o bratara ,o bricheta si am vrut un tricou dar era prea scumpik,lol.!!!Si drace-ce am vazut ,wow ,insigne-da nu avea cu Dica si nici cu Steaua.Ciudat.Chiar nu stiu de ce l-o tine aia prin rafturi insigne cu steaguriile UK-ului,Frantei etc. Jesus!!!

BTW ,misto ca in sf. mi-am cumparat accesorii cu Steaua de Aur.

axl2315.01.2007 20:20

groaznic de putine produse, si slab calitativ. dezamagitor pentru nivelul la care a ajuns Steaua. nu inteleg de ce nu se implica mai mult in marketing, cred ca s-ar scoate bani frumosi.

M@rmota05.02.2007 14:11

:lol: si ce sa contina cv-ul? ne dai un model?

 

Later edit: Pfffai..sorry acum ti-am descifrat limbajul de mirc..cv=ceva!

forever_STEAUA05.02.2007 15:19

@M@rmota

 

Acum intrebarea e ce poate insemna acel "ceva"... :twisted:

Cetatean07.02.2007 14:21
Editat. Controleaza-ti limbajul. Ban 7 zile! Moderatorii
marean11.02.2007 18:00

Mareane,forumul Stelei nu e târg.Nu acceptam astfel de tranzactii.

Moderatorii

champion*08.04.2007 11:51

Care stie un site de unde pot cumpara accesorii...pls ziceti-mi.

 

p.s. : de tricou am nevoie:P:P---cu Thereau

neli10.10.2007 09:10
Ia, ce magazine cu accesorii Steaua sunt... vreau sa iau niste accesorii si alte chestii cu Steaua si nu mai gasesc pe alt site decat pe

http://magazin.steauafc.ro/

daca mai stie cineva altu'....

 

 

 

ai mai aflat ceva de magazinul oline al Stelei ? ca esti tot in constructie de-o viata !

adz11.11.2007 14:35
Care stie un site de unde pot cumpara accesorii...pls ziceti-mi.

 

 

 

p.s. : de tricou am nevoie:P:P---cu Thereau

ai gasit pana la urma tricoul...?si eu tot cu Thereau caut...:((

puiu mordasan25.11.2007 00:41
:steagcruce: Cele mai mari vanzari se fac cu insemnele Stelei,dar n-ar strica putina originalitate :steagcruce:
Tz3pI21.02.2008 15:56
http://magazin.steauafc.com revine pe 17 martie!
«12»