FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel Mai Frumos Meci European Din Mileniul 3

«12»
R4217.07.2007 10:59

Steaua-Valencia a fost un meci frumos chiar daca rezultatul a fost mai mic decat la alte meciuri am reusit sa batem o echipa a valenciei care fusese declarata cea mai buna echipa din acel sezon din europa aceasta este parerea mea. steagsimpluteam in the world...

forever_STEAUA17.07.2007 10:59

@Z3US

 

Era vorba de returul sfertului de finala din Cupa UEFA!!!

Z3US17.07.2007 11:01

Aaaaaa...God scuze Ronaldo..Am si uitat :) Iertati`ma :blush:

cRiss4Steaua08.08.2007 21:29

Steaua 4 - 0 Lens , Steaua 2 - 0 Valencia .. my opinion !

PavelAndrei08.08.2007 21:34

parerea mea Steaua - Standard pentru ca meciul acela a adus calificarea in grupele Champions League

cristian8605.09.2007 00:28

Cele mai frumoase meciuri (nu neaparat din mileniul 3) pe care le-am trait cu Steaua :

1994 Steaua - Servette Geneva 4-1 (Prima participare in Liga)

1994 Hajduk Split - Steaua 1-4 (Din pacate nu ne-a fost de nici un folos)

1995 Steaua - Glasgow Rangers 1-0

1995 Steaua - Borussia Dortmund 0-0

1995 Steaua - Juventus 0-0

1996 Steaua - FC Bruges 3-0

1997 Fenerbahce - Steaua 1-2

1997 Steaua - Aston Villa 2-1

1997 Steaua - PSG 3-2

2004 Steaua - Liverpool 1-1

2005 Steaua - Valencia 2-0

2005 Steaua - Lens 4-0

2006 Betis - Steaua 0-3

2006 Steaua - rapid 0-0

2006 Steaua - Standard Liege 2-1

2006 Dynamo Kiev - Steaua 1-4

 

Desi situatia actuala la Steaua nu e tocmai roza, stiu ca viitorul va aduce noi zile de sarbatoare.

 

Daca e sa fie din mileniul 3, pe primul loc Steaua - Valencia, urmat f aproape de Dynamo Kiev - Steaua.

cristi_mold07.09.2007 09:05

De departe cel mai frumos este Steaua - Valencia. Pentru ca "liliecii" castigasera in tur cu 2-0 si era foarte greu sa ii intoarcem. Insa am demonstrat ca suntem o echipa mare.

Mi-a placut foarte mult si Steaua - Lens, mai ales ca francezii ne priveau de sus si erau siguri ca vor castiga aici. Si le-am aplicat o corectie serioasa.

Un alt meci care mi-a placut a fost Sampdoria 0-0 Steaua, cand am facut legea pe teren ( ce pacat ca nu am inscris) dar si in tribune.

Alte meciuri frumoase au fost cele cu Southampton si Liverpool de acasa.

«12»